Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem chyba upośledzony, serio. Od roku ucze się angielskiego i niemieckiego, staram się uczyć po te 30-40 minut dziennie, troche z książek do gramatyki, z youtube, z filmów, ale sam, bez nauczyciela czy szkoły językowej. W Angielskim zdaje takie internetowe testy z różnych stron na poziomie B1 na 50% a Niemiecki A1 na 70% czy ja jestem po prostu głupi? #naukajezykow #jezykiobce #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610a86d685e619000a2d5e4c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: bez szkoły językowej ciężko cokolwiek się nauczyć.

Niektórzy mówią, że "ja tam nauczyłem się z gier". A potem jednak okazuje się, że chodził całą podstawówkę i gimnazjum do szkoły językowej. Albo mieszkał 3 lata z rodzicami za granicą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spiegelglas: tak nie działa wołanie tagów. Musiałby być tak we wpisie, żeby się na tagu pokazał.

@dnaflyer: to co niby? Szkoły niepotrzebne, testy internetowe złe. Jak ktoś nie ma nic to bierze co znajdzie.

Pewnie jesteś korepetytorką i tylko to jest najlepsza droga? No to na jedno wychodzi czy szkoła czy korepetycje.
  • Odpowiedz
@Tytyrytybum: ogólnie to tak, ale bez przesady, to nie jest tak, że będąc dorosłym jest się niepełnosprawnym w tej kwestii.

Sama mam 33 lvl i nie mam problemów z nauką języków. Co oczywiście nie znaczy, że nie robię błędów
  • Odpowiedz