Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie przegrywy. Czy gdyby była taka planeta w kosmosie, na której było by życie i można by tam polecieć rakietą albo jakąś futurystyczną kapsułą, to czy chcieli byście zostawić Ziemię i na niej zamieszkać?

Myślę że to bardzo piękna planeta. Niebo jest różowe a chmury żółte. Powietrze jest czyste i pięknie pachnie. A najlepsze są drzewa japonkowe. Chodzi o to że żyją na tej planecie drzewa na których rosną seksowne Japonki. Można sobie zerwać taką Japonkę z drzewa a później uprawiać z nią seksy. Nie ma tam Pis ani nie ma polityki.

Wszystko jest super, nie ma też chadów tylko same przegrywy które przylatują rakietami. Ale skoro wszyscy są tam przegrywami to są tak naprawdę normalni. A taki chad czy oskarek byłby tam pośmiewiskiem. Właśnie te seksowne Japonki które rosną na drzewach się z nich śmieją bo mają te Japonki zakodowane genetycznie że pociągają je niscy zakolacy z fobią społeczną.

Jest też tam źródło mądrości, starożytna krynica poznania. Woda blackpillu która smakuje jak kraftowy browar a w wersji dla nie pijących jest jak sok bakuś. I jak się jej napije to jest się już znawcą życia. Woda blackpillu leczy z #!$%@? i pozwala wznieść się na wyżyny ludzkiej świadomości. Taka to przedziwna planeta jest w kosmosie.

Czy gdyby była taka możliwość to chcieli byście polecieć na tę planetę?

#tfwng #przegryw #blackpill ##!$%@? #incel

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610a807985e619000a2d5e2e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
  • Odpowiedz