Wpis z mikrobloga

Oto jak profesjonalny podmiot LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O.O., zatwierdzony przez Ministerstwo Finansów, odpowiada na reklamację odnośnie rozliczenia pozycji na kuponie:

Ma Pan rację, ale nie możemy pozbawić środków innych graczy xD


Wrzucam ku przestrodze, jakby ktoś się zastanawiał czy regulamin stoi po stronie gracza czy bukmachera :)

#bukmacherka #lvbet #prawo #afera
Marwo - Oto jak profesjonalny podmiot LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O.O., zatwie...

źródło: comment_1628087061BPHfgmB6xUSu9kUAd0cj8z.jpg

Pobierz
  • 29
@kowalkowskij: @pu100stan:
W skrócie, to postawiłem zakład AKO, gdzie do wygrania było 300k i nie siadł jeden mecz CSGO, wobec którego jest wiele kontrowersji. W regulaminie jest kilka zapisów, które jednoznacznie wskazują na to, że w takiej sytuacji powinien nastąpić zwrot, ale bukmacher trzyma się swojego zdania, ponieważ wypłacił już tydzień temu wygrane osobom, które postawiły zakład odwrotny do mojego.
Jak chcecie to tutaj jest pełny wątek: https://trustbet.pl/skarga/lvbet-reklamacja-rozpatrzona-wbrew-regulaminowi/
Oczywiście reklamację
@Adams_GA: Na pewno złożę pozew, bo sprawa jest nie do obrony ze strony LV BET. Liczyłem jednak na jakieś polubowne wyjście od firmy, zważywszy na to, że nawet nie mają żadnej argumentacji przy swoim stanowisku, no ale jednak utrzymali decyzję.
@Marwo: no czasem tak bywa, jedna z pierwszych spraw jakie prowadziłem to był pozew przeciwko Etoto i ich interpretacji "zakładów wzajemnie wspierających się", gadka polubowna była ta sama "działamy na podstawie regulaminu zatwierdzonego przez ministerstwo"
@Adams_GA: "Zwrot za zakłady wzajemnie wspierające się" to chyba w ogóle najczęstszy przedmiot reklamacji. Domyślam się, że w tym przypadku sprawa była wygrana?
@Marwo: tak, po dwóch latach ale tak. Generalnie facet grał takie same zakłady, jeśli dobrze pamiętam, to np. że będzie 0:0 i nie będzie rzutu karnego. I mimo że wypłacili mu z 5 takich kuponów po kilkanaście koła, to następnych już mu nie chcieli bo stwierdzili, że to są zakłady wzajemnie wspierające się bo oznaczają to samo
@Adams_GA: No to pozytywna informacja jest taka, że z takim kolosem da się wygrać, ale negatywna, że trwa to dosyć długo. W każdym razie dzięki za info i zaczynam działać ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Adams_GA: Czaję. Słuszna argumentacja w sumie. Debilne z ich strony, że się kłócili. Dobrze, że tam już nie gram bo usunęli Etotomanię, a i kursy coś gorsze ostatnio :P