Wpis z mikrobloga

@userrrr: musialbys pewnie jechac autem i zginac jakos np #!$%@? sie do jeziora czy pod pociag, bo jak strzelisz samoboja sznurem to na 100% nie wyplaca
  • Odpowiedz
@userrrr: Wiem, to się wypowiem. Po dwóch latach od zawarcia polisy jak strzelisz samobója to wypłacą.
Jeśli spowodujesz wypadek pod wpływem alkoholu, środków odurzających i zginiesz - nie wypłacą
Jeśli będziesz brał udział w napadzie lub innym przestępstwie i zginiesz - nie wypłacą
Jeśli to będzie udział w wojnie, aktach militarnych itp - to nie wypłacą
Jeśli w ankiecie medycznej lub oświadczeniu "okłamiesz" towarzystwo ubezp. ( o stanie zdrowia etc) ALE
  • Odpowiedz
@insurance: Czekaj, czekaj jak mnie wezmą do woja, bedzie wojna i na niej zgine to ubezpieczalnia nie wyplaci mojej polisy mojej rodzinie? No to wlasnie wydymali mojego przyszlego denata ( ͡° ͜ʖ ͡°) takze no
  • Odpowiedz
@userrrr: wojskowi, policjanci, strażacy i górnicy to zawody, które mają zwyżki do ubezp. życia i to nie w każdym TU się da. Skoro zginiesz na wojnie za kraj, to niech kraj wypłaca pieniądze za Twoją śmierć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ricostyczny: Jeśli będąc po wpływem alkoholu znacząco przyczyniłeś się do swojej śmierci (zasnąłeś na torach, rzuciłeś się pod auto itp. - to mogą nie wypłacić.
Natomiast jak minie karencja, a zapijesz się na śmierć to i tak wypłacą.
  • Odpowiedz