Wpis z mikrobloga

@smokzabojcaludzi: miałem akurat to, które podlinkowałeś (bez światełkia) i było prawie super - niezły promień wygięcia tafli lustra, więc widać tak jak w BM45 przy mniejszej średnicy (ergo - bardziej oddala), ale uchwyt z kulką miał daremny i lusterko ot tak sobie po prostu odpadło na pierwszej jeździe i nawet nie zauważyłem kiedy. Może jak sobie to jakimś czymś zwiększającym tarcie wysmarujesz to się nie zgubi.

Corky jest spoko, ale cena
@smokzabojcaludzi: i do baranka, i do płaskiej (80cm). Z płaską jest trochę gorzej, bo w zależności od kąta patrzenia i ustawienia lusterka może ci kiera zasłaniać... ale ogólnie - działa.

Tzn nie nastawiaj się na cuda z tych lusterek, np na to że w mieście będą jakoś przydatne, bo w ruchu miejskim to ciężko jakieś wnioski wyciągnąć. Za to na bocznych drogach są genialne - z daleka widać światła samochodów, a
@panato: Mi corky też odpada jak kolanem zawadzę. Z dwa razy już się po nie wracałem.
Teraz mam przywiązane plecionką do tej części w kierownicy więc nawet jak się odczepi to nie zgubię ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
To co @smokzabojcaludzi podlinkował ma sferyczne lusterko? Ostatnio kupiłem z ali takie lusterko ale miało płaskie lustro i gówno było w tym widać.