Wpis z mikrobloga

Opłacalność kopania kryptowalut na kartach graficznych. Karty posortowane są rosnąco względem aktualnej ceny zakupu.
Górnicy znowu wykupują karty graficzne. Moc wydobywcza sieci ETH wzrosła przez 4 dni o 8%, a średnia cena wzrosła o 5%.

Jeżeli ktoś planuje zakup komputera to teraz jest naprawdę ostatni dzwonek. Za rogiem są podwyżki cen pamięci Samsunga, więc nawet karty LHR pójdą do góry. No chyba, że ktoś nadal chce siedzieć na GTX serii 600, 700 i 900 :)
Tanio już było, kto się spóźnił ten zapłaci ekstra

#gpuacl #kryptowaluty #ethereum #ethereumclassic #kartygraficzne #kopaniekryptowalut #mining #komputery
cranberry250 - Opłacalność kopania kryptowalut na kartach graficznych. Karty posortow...

źródło: comment_1628077817TBXnuIEYITu0RVtz0qQzof.jpg

Pobierz
  • 45
@blackbird: u mnie w komputerze karty zmieniają się jak w kalejdoskopie. 3 tygodnie temu miałem GTX 1080, do wczoraj RX 570 4GB a teraz GT 1030 i z tą ostatnią zostanę na trochę dłużej. Poprzednie modele wylądowały w moich koparkach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cranberry250: co to za gówno? 3060 kopie 50Mh/s xD

@Shewie:
Nowe karty mają ograniczenia i nie kopią 50 :). Wiem że są karty 3060 które kopią normalnie pod pewnymi warunkami bo sam mam 3 sztuki. Ale stabilnie i bezobsługowo robią po 48mh/s. Powyżej tego wyniku pojawiają się problemy raz na kilka dni