Wpis z mikrobloga

@moby22: XDD no ale w suuumie w godzinach koncertu ma nie być tragedii, przynajmniej w porównaniu do reszty dnia. Ale i tak trzeba będzie zmienić glany na gumofilce :P Czemu myślisz, że będą robić problem z parasolkami?

No a co do piosenek, to oby Twoje przewidywania się potwierdziły, bo wszystkie te piosenki darzę miłością najszczerszą :D Pytam o tych "Tatów", bo już słucham z x lat i nigdy się nie znudzą,
@asenathwaite: Mówiła mi dziś znajoma, która była tam jakiś czas temu na innym koncercie, że w Hype Parku ostre trzepanie było wszystkich wchodzących. Ona mi generalnie zasugerowała, że to może być problem, ale ja to jutro w ciągu dnia z kolegą zweryfikuję i Ci dam znać via Wykop.

Kawałki z Taty i Taty 2 to pewniaczki. I na pewno niemało ich będzie. Nic tak nie buja publiki jak ta klasyka :)
@asenathwaite: Rozmawiałem ze znajomym organizatorem i w sumie nie dał mi 100% potwierdzenia, że nie będzie problemu z parasolkami, ale powiedział, że nie sądzi, żeby nie wpuszczali. Ja na pewno biorę. W ogóle to się zdziwił trochę, gdy mu powiedziałem, że może padać, więc ewidentnie żyje w innej rzeczywistości.
@moby22: Szczerze wątpię, by robili jakieś problemy z parasolkami, widząc, co sie dzieje za oknem. Ja też parasol biorę, plus pelerynkę, na wszelki wypadek, Tobie też polecam :D

"Dziewczyna się bała pogrzebów" — no nie mów, że tego nie grają :'( Przeboleję, o ile wtrynią w seta więcej kawałków podobnej klasy. Mam podobny stosunek do nowszych kawałków, no i rzeczywiście coś w tym jest, że im bardziej album 'osłuchany na wszystkie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asenathwaite: Ja też lecę z parasolką. Już jestem w terenie, a przed chwilą dostałem zdjęcie od ekipy, jak wygląda sytuacja teraz w Hype Parku, to sobie popatrz :P Trochę kropi, ale może będzie dobrze zaraz. W sumie chyba się przejaśnia. Może Góra jednak oszczędzi Ci tych gromów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do "Dziewczyny", to widziałem, że jednak w lipcu na jakimś koncercie to grali, więc mimo
moby22 - @asenathwaite: Ja też lecę z parasolką. Już jestem w terenie, a przed chwilą...

źródło: comment_1630077271wKMW8fJm1iSwlnI3aRJcDh.jpg

Pobierz
@asenathwaite: Co z listopadowym Kulcikriu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrzę właśnie na set warszawski sprzed kilku godzin i Ci powiem, że naliczyłem byłem 5 kawałków od Taty Kazika pochodzących: Baranek, Notoryczna Narzeczona, Prowokator, Celina, #!$%@? Wędrowniczki.
@moby22: Maaało, ale nie narzekam, przynajmniej jeszcze coś grają z tych albumów :D Oprócz nich przydałoby się to wspomniane tu już kiedyś Na Zachód, no c'mon, to koncertowe jak cholera. Natomiast co do koncertu – kusi motzno, niestety z siankiem krucho ostatnio. Jak się zdążę jako tako odkuć dopóki mi nie wyprzedadzą biletów to wbijam, jednak nicz pewnego :< Ty oczywiście przybywasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@asenathwaite: Sprawdziłem to. Spośród dotychczasowych koncertów na pomarańczowej trasie już minimum raz zagrali "Na Zachód!". Było to w Gdyni 23 października. Musisz się niestety wyrobić z tym siankiem. Nie wiem jak, ale musisz. Mam bowiem przeczucie graniczące z pewnością, że w Krakowie będzie bis ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na tym sierpniowym w Hype Parku tego numeru akurat nie było, więc już tym bardziej nie masz wyjścia.
moby22 - @asenathwaite: Sprawdziłem to. Spośród dotychczasowych koncertów na pomarańc...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Lol... Kolejny z setu Taty Kazika, który znalazłem w formie wideo, a którego nie ma na warszawskich setlistach. Słabo ktoś notował ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Kiedyś ktoś mi powiedział ciekawostkę, że "Śmierć Poety" jest o Tuwimie. Ile w tym prawdy - pojęcia nie mam...
moby22 - Lol... Kolejny z setu Taty Kazika, który znalazłem w formie wideo, a którego...
@moby22: Może to nie była lista utworów zagranych, tylko przewidywanych? :P Ale rzeczywiście zastanawiające, szczególnie że to wawa, więc i zapewne masa ludu. Sam też notujesz sety? A, no i aktualizacja z pola bitwy – bileciki już na mailu ( ͡ ͜ʖ ͡) Jak u Ciebie?
@asenathwaite: No, zagadka rozwiązana. Oczywiście okazało się, że te sety z forum były (prawie) poprawne, a ja wprowadziłem tu niepotrzebny zamęt. Z jakichś przyczyn bowiem uroiło mi się, że pierwszy koncert w Wawce był 30.10, a to było oczywiście 29.10. Czyli porównywałem nagrania z drugiego koncertu z setem z pierwszego. Mea culpa i proszę o łagodny wymiar kary ( ͡° ʖ̯ ͡°) Żeby jednak na świecie nie
moby22 - @asenathwaite: No, zagadka rozwiązana. Oczywiście okazało się, że te sety z ...

źródło: comment_1636387340qwZBvxEzGdV5N4XJPT1Svg.jpg

Pobierz
@moby22 No jak kradniesz Kultowi sety ze sceny to się nie dziw, że potem nie wiedzą, co grać i w jakiej kolejności ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak sobie czytam te tytuły, które wymieniłeś i zacieram łapki, niemal same perełki. Mam ogromną nadzieję, że uraczą nas którymś z tych ruskich kawałków, sam język bardzo lubię, a w wykonaniu Kazika to już w ogóle :D Ale "węgierskim" też nie pogardzę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@asenathwaite: Masz tu to, co mam teraz pod ręką z moich uzbieranych biletów i innych wejściowek typu badge :P To nie jest wszystko. Czasem udawało się wejść np. z listy i nie mam wtedy pamiątki w formie fizycznej wejściówki (np. nie mam takowego z ostatniej trasy w 2019, a musisz uwierzyć, że byłem na tym, mam inne dowody w razie czego xD). No i czasem też miałem plakietkę i tylko to
moby22 - @asenathwaite: Masz tu to, co mam teraz pod ręką z moich uzbieranych biletów...

źródło: comment_1636591298eLLSlry3sJ4nD8kqICWIKm.jpg

Pobierz
@moby22: Wspomniałeś, że grali "Na Zachód" w Gdyni 23 października, więcz jak to nie zagrali? Plosem nie straszyć... :< Klepanie rymowanek do Jehowy nic nie da, tu potrzeba jakiegoś lobbysty :P Ewentualnie kilkunastu/-dziesięciu mocnych gardeł na koncercie, weź tam puść threada na forum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fenomen trasy pomarańczowej jest mi znany, jedne z najbardziej charakterystycznych, cyklicznie pojawiających się plakatów. Bez kitu, w przejściu podziemnym, którym
@asenathwaite:

Ty, faktycznie – jak zwykle masz rację xD To było oczywiście grane w Gdyni. Bug checker w formie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No, ale problem niestety istnieje, bo nadal chyba od tamtego momentu nie było grane i faktycznie trzeba coś z tym zrobić! Nie wiem, czy thread na forum pomoże, bo tamto forum jest już tylko cieniem siebie samego z czasów świetności. A pamiętam, że bywało
moby22 - @asenathwaite:

Ty, faktycznie – jak zwykle masz rację xD To było oczywiśc...
Ech, cień szansy na zagranie tego kawałka jest chyba gorszy, niż gdyby tej szansy w ogóle nie było, człowiek się łudzi do samego końca. Chyba rzeczywiście pora odkurzyć mały katechizm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe, jak się piosenka przyjęła w tej Gdyni, jak jakoś wyjątkowo dobrze, no to jestem dobrej myśli.

Echh, te stare koncerty Kultu to cholernie mają coś w sobie. Wrzucałeś mi tu już kiedyś "Dziewczyna