Wpis z mikrobloga

Płaczę ze śmiechu xDD Jak w powiedzonku- debil prowadził upośledzonego. xDD Kolejna pełna kompromitacjla parobka Knura. Myślałem, że po obsraniu gaci przed Olgierdem i pokazaniu że gówno tak naprawdę wie i się orientuje mnie Jacuś nie zadziwi, ale mu się jednak udało. Nawet menel gdy pił otwarcie na szkodnej nie był takim debilem xDD Nie dość że parobek zabrał knurka na cmentarz, żeby ten #!$%@?ł szopkę, to jeszcze pomylił kwatery i mlekołak wył w niebiosa przy obcym zupełnie grobie xDDD
Janku Łosiu- dziękuję. Nawet zza światów pokazałeś gdzie miejsce tych dwóch debili i ośmieszyłeß ich koncertowo xDD
Na miejscu parobka piłbym do odciny i przez tydzień się ze wstydu nie pokazywał publicznie... Ale to ameba- wstyd to słowo kompletnie mu obce.
#kononowicz #patostreamy #cozadebil
  • 15
@dyzmund: Jak ten zapijaczony podczłowiek może trafić do Lesgosa skoro on tam chyba raz tylko był porobiony jak bąk. Wtedy co jego i J00ra aronowy syn zabrał i naliczył szczura 200 zł w jedną stronę. Ciekawe czy położył w końcu te wieńce, znicze od Sławeczka za ten film o Łosiu co rudy do siebie na kanał wrzucił? Co miał tylko miesiąc zarobić i miał go rudy usunąć ʕ
@Kartofle_miesne: To, że był ta raz i nawalony jak bąk go absolutnie nie tłumaczy. Mógł spokojnie zapytać rudego nadzorcy- on jest dobrze poinformowany, bo to człowiek z obsesją.
Tak- położył wieniec. Wczoraj, przy okazji xDDD A pieniądze z filmu? No rozeszły się... Wiesz jakie drogie teraz wszystko... I jutuba bandycka mordercza zabiera większość... Spytaj strusia jak nie wierzysz sradciowi xDD
@JakiPiany: Tak tak- to było wszystko ukartowane. Jacuś 200IQ... Co jeszcze? Knur jest zdrowy psychicznie, ćpun wcale nie ćpa tylko wodę sobie wącha, bestialski odwłok nikogo nie okrada... Co jeszcze wymyślisz? xDDD nie przypuszczałem że ktoś po tym co #!$%@?ł Aronek tu na wykopie i co sobą przez ten rok zaprezentował ktoś jeszcze będzie wierzył w to, że jest całkiem zdrowy na umyśle. Widać się mocno pomyliłem.
@dyzmund: Ciekawe że nagle jak się pojawił pomysł ze zbiórką na pomnik dla Łosia to każdy wiedział gdzie ten grób się znajduje. Papo kukold, Jareczek, aron, Sradeczek nawet nitrokukła. Jak przychodzi co do czego to nagle nikt nic nie wie. Błąkają się po tym cmentarzu jak duchy. Jedyną osobą w miarę kompetentną to Kleosiniak który kilka razy już tam był żeby położyć jakieś kwiatki czy znicz ale dla internetowych punktów musiał
@Kartofle_miesne: xDDD czego to miało nie być- wieńce, pomniki, nawet jakiś pet wyskoczył z pomysłem "wycieczki" na pogrzeb... Szczęśliwie nie udanej.

Parszywe kreatury. Żadnej okazji do nabicia kabzy nie przepyszczą pijawy. Knura czy ćpuna pal sześć, bo każdy dobrze wie że im bliżej w zachowaniu do zwierząt niż ludzi, ale te paroby i ich władca? Za grosz wstydu i godności. #!$%@?, nawet taka glizda pazerna jak Meksikano odpuścił. A te nie-
@dyzmund: ze co niby aron zrobil przed olgierdem? xD to olgierdiano-psychopatiano wiele razy zapowiadal ze jak spotka arona to go polamie, a skonczylo sie na postawieniu piwa i przepraszania lamiacym sie glosem xD
@COVID-21: pffff. Przypomnieć Ci kto skakał jak pies na satkę kilka godzin wcześniej? xDDD Czy o tym wygodnie zapomniała centrala pamiętać? Parobek to debil- do tego gdy pochleje włącza mu się agresor- każdy posiadający powyżej trzech sprawnych komórek w mózgu wie. Co miał niby koleś zrobić? Połamać pod sklepem ułoma? No tak- pewne "środowiska" nie znają innych rozwiązań jak #!$%@? się w miejscu publicznym z tego co widzę... Nie twierdzę, że
@dyzmund: Nie mowie ze debil nie jest debilem. Mowie tylko ze to olgierd sie obsral, a co robil aron wczesniej nie wiem, bo nie ogladam. Jak to co mial zrobic? Wystarczylo nie szczekac przez kabel jak to #!$%@? aronowi jak go spotka, tylko tyle i az tyle. Widzisz sens w takiej blazenadzie? Grozeniu przez internet a jak przychodzi co do czego to "nie bedzie sie bil za wykop" Nikt nie oczekiwal
@COVID-21: > bo nie ogladam

No to nie mamy o czym nawet rozmawiać... Coś usłyszałeś, coś przeczytałeś i uważasz, że "ha! Było tak i tak i finał". A no nie do końca.

I nie jestem jakimś wielkim obrońcą Olgierda, bo mnie samemu pewne metody w jego działaniu się nie podobają, pewne rzeczy bym zmienił, ale to ja. Jednak tu w tej sytuacji bez żenady rękę bym mu podał. Bo zaorał tego
@dyzmund: Czy ja gdzies cos mowilem o zachowaniu arona? Odnosze sie tylko do wielokrotnych goloduposlownych grozb olgierda w jego strone. Jesli wiesz ze czegos i tak nie zrobisz, to bedziesz wszystkim dookola mowil ze jednak to zrobisz?