Wpis z mikrobloga

Ostatnimi czasy, i to nie tylko na tym tagu, coraz częściej mówi się o seks-lalkach. Moje pytanie brzmi: czy wy ludzie już #!$%@? za grosz wyobraźni nie macie??? Gdy ja se zdałem sprawe że jestem skazany na prawictwo to pierwsze co mi przyszło do głowy to możliwość zapanowania nad snami. I od razu trafiłem na temat świadomych snów(LD-lucid dream). Gorąco zachęcam do zapoznania się z tą sztuką. Wymaga ona sporo cierpliwości, ale nagroda jest warta tego wysiłku. W LD można przeżyć co tylko sobie zechcemy, do tego nasze zmysły są w takich snach drastycznie wyostrzone, co szczególnie mocno wpływa na jakość wszelkich doznań, ale szczególnie tych seksualnych. Nie wspominając już o tym, że natura snów pozwala na przeżywanie rzeczy zupełnie abstrakcyjnych, czując, jakby były one zupełnie normalne. Oznacza to że miłośnicy i miłośniczki narysowanych postaci mogą sobie uprawiać z nimi dziki seks jak gdyby nigdy nic. Przypominam, ogranicza was wyłącznie wyobraźnia. W świadomych snach nie ma żadnych konsekwencji, możecie przeżyć wszystko. I to wszystko całkowicie za darmo. A wy idioci chcecie wydawać majątek na jakieś #!$%@? bezduszne lalki XD mam nadzieję że nikt z was nie popełni tego błędu.
#blackpill
  • 2
@KiK-: w moim przypadku nie działa, świadomy sen to nie problem, ale we śnie nie moge robić tego co nie przeżyłem. Gdy próbuje, to wyskakuje coś jak FATAL ERROR: memories not exist i następuje wybudzenie.