Wpis z mikrobloga

"co za problem w 2 minuty opłukać kilka talerzy,


@Shyvana: Wiesz, jak ograniczyłeś ilość naczyń do minimum jak ja to masz 2 talerze do ogarnięcia i sobie co drugi dzień oczyścisz ręcznie przez 10 minut razem ze sztućcami.
Ale jak masz rodzinę to nawet z 8-12 talerzy w dzień może być mało i wtedy zmywarka musi być.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TomaszA2: mieszkam w 2 osoby i mam normalnie 2 komplety zastawy, nie wiem po co mialabym sobie sztucznie limitować dostęp do talerzy xD

Zmywarka z kultura co drugi dzień i luzik ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
wy serio mając zmywarkę nie zawsze z niej korzystacie? a myślałem że to ja jestem największym cebulakiem XDD
  • Odpowiedz
@Frygus96: Nadal, zmywarka kosztuje rocznie 260zł (woda+prąd) gdybym zmywał codziennie, czyli ~20zł miesięcznie. Mam dla oszczędności kilku groszy myć ręcznie gary, do tego w stojącej wodzie, jak to nie jest cebulactwo nie nie wiem co nim jest. Już nawet nie chodzi o kasę, ale czas i bezsens całej tej czynności.
  • Odpowiedz
@NexciaK a jak gość sam zaproponował? Ja lubie pomagać w kuchni, sam dużo gotuję i naprawdę to przyjemność pomoc komuś ogarnąć po tym jak ktos pol dnia spedzil w kuchni na szykowaniu
  • Odpowiedz
@Shatter: > No i bardzo niezdrowo jest mieć zmywarkę jako ostatnią w kwestii kanalizacji (w sensie ze zakanczasz na niej kanalizę i nie idzie nigdzie dalej), bo mała ilość wody i dużo tłuszczu = glut zapychający

Ze co?
Przeciez kanalizacja nie jest spieta szeregowo tylko rownolegle. Probowalem zrozumiec ale nie rozumiem. Zawsze bedzie kawalek rury ktory idzie tylko do zmywarki
  • Odpowiedz