Wpis z mikrobloga

@noz_w_kieszeni_sie_otwiera: Tak mi się przypomniało, ilekroć jestem u kumpla i go odbieram, by zabrać się na wspólny biwak ze znajomymi gdzieś na weekend - to zawsze muszę na niego czekać ( _), bo ten zawsze się pakuje w ostatniej chwili.

Ja nie marnując czasu, zazwyczaj idę do jego kuchni i ją ogarniam z brudnych naczyń itp. Bo nie lubię marnować czasu, i wiem, że gdy ten wróci po
@LeslieDancer: To mój stary przyjaciel od dawien dawna (już jak brat). Tylko ja tak robię , gdy u niego jestem - wiele razy sobie pomagaliśmy, więc pozmywanie naczyń, gdy ten się pakuje i domyka ostatnie sprawy na komputerze przed wyjazdem weekendowym - to kwestia tylko 5 minut. Natomiast to uczucie, gdy on jest gotowy, a ja siedzę od 10 minut w kuchni z kubkiem kawy a ta jest ogarnięta - bezcenne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@romek898: Bo #!$%@? cywilizowani ludzie mają w domu zmywarkę i "zmywanie" trwa 4 minuty i polega na włożeniu wszystkich naczyń do komory i kliknięcie jednego przycisku.

@nicon:

Nie zapomnę jednego watku o zmywarkach ze 2-3 lata temu na wykopie jak jakis wykopek przez kilka godzin prowadził dyskusje w trakcie ktorej próbował udowodnic, ze:

- zmywarka to koszt większy niz zmywanie reczne (bo kapsulki drogie, sól droga, prąd, woda)
- wkladanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Luk1N: Bo się obracasz w gronie niewychowanych bananowców.

@romek898:

Nie, podstawowe zasady kultury i urządzania spotkań towarzyskich stoją w opozycji do gości latających w goscinie na szmacie czy sprzątających po przyjęciu.

W życiu u nikogo nie myłam naczyń jak mnie gdzies zaproszono, a jakby moj gość myl naczynia u mnie w domu to bym się ze wstydu spaliła.
@Shyvana: oh oh a bułkę jesz też przez bibułkę w trakcie tych "spotkań towarzyskich" ?

jak jedzie się do znajomych z noclegiem i siedzi się do późnej nocy, przy czymś procentowym, to żadną ujmą dla nich lub dla mnie jest to, że pomogę robić śniadanie, czy zmyję naczynia, czy włożę je do zmywarki czy posprzątam po nocnej posiadówie. Skąd wy się bierzecie z tymi swoimi życiowymi przekonaniami?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sebus_PL: Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie się normalnych używa, chociaż podejrzewam że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem tego co op wstawił