Wpis z mikrobloga

Nawet prawicowe /r/forslavs ma bekę z tego zdjęcia xD

https://old.reddit.com/r/For_Slavs/comments/own5cf/just_a_normal_day_in_poland/

Kontekst: for
slavs to subreddit który zrzesza słowian wszelkiej maści (od bałkan przez polskę po rosję) i generalnie jest subem z dużą dozą prawactwa i hejtów przeciw wszystkiemu, co "lewackie", w tym lgbt właśnie. Tym bardziej pokazuje, jak nisko upadliśmy

#neuropa #bekazprawakow #reddit
TymRazemNieBedeBordo - Nawet prawicowe /r/forslavs ma bekę z tego zdjęcia xD

https...

źródło: comment_1627965349QxNj1dgZjpxnMUp2TqQIgn.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
ja mówię o konsensusie a nie konsensusie naukowym ty nietrybku.


@LiquidJaskier: Konsensus (nie konsensus naukowy) też nie zakłada jednomyślności. Wystarczy znać to pojęcie, Tobie nawet nie chce się tego sprawdzić :D

nie używaj słów który znaczenia nie znasz, bo wychodzisz na kretyna
  • Odpowiedz
@martwykotek:

ale podlinkuj chociaż jedno takie badanie, bo ja nie znalazłem, ale rozumiem, że ty tak XDD

Ale niby czemu miałbym to robić? To, że ty czegoś nie znalazłeś nie oznacza, że tego nie ma. Nie mniej jednak - udowodnij, że takich badań nie ma to wpłacę 1000 zł na konto wybranej przez ciebie fundacji. Gdyby ci się to nie udało ty wpłacisz ww na konto np. MW czy RN xDDDDD
  • Odpowiedz
Dzięki, przynajmniej już wiemy gdzie takich idiotów hodują XDDDD


@martwykotek: specjalnie napisałem RN/MW żeby ci żyłka pękła. Nie mam z nimi nic wspólnego, po prostu uznałem, że śmiesznie byłoby zobaczyć komucha dotującego nacjozwierzątka.
  • Odpowiedz
Nie interesuje mnie fakt iż zjawisko to występuje w naturze - nie jest normalne


@LiquidJaskier: nienormalne jest też używanie samochodu zamiast własnych nóg, zakładanie ubrań, a także uprawianie pól, bo oryginalnie ludzie byli zbieraczami-łowcami, którzy prowadzili koczowniczy tryb życia. Sporo chorób zawdzięczamy temu, że zaczęliśmy budować osiedla ludzkie i porzuciliśmy wędrowniczy tryb zycia.
  • Odpowiedz
@LiquidJaskier: widzisz, twoja homofobia jest tak głęboka, że publicznie robisz z siebie debila i w debilizm ten brniesz. Aż smutny to musi być widok, jak siedzisz przed komputerem spocony i czerwony na ryju, wiedząc, że się zbłaźniłeś, ale musisz błazenadę ciągnąć, bo syndrom wyparcia jest jednak silniejszy niż poczucie wstydu i jakiś elementarny honor. Od siebie sugeruję jakąś terapię - homofobię powinno się leczyć.
  • Odpowiedz
To, że ty czegoś nie znalazłeś nie oznacza, że tego nie ma


@LiquidJaskier: xD xD xD
Ale wiesz, że ciężar dowodu spoczywa na osobie, która wygłasza hipotezę?

Jak ja mówię, że według mojej hipotezy jesteś prawdopodobnie cofniętym o dwa wieki wazonem to przy okazji podaję link do tego wpisu, żeby inni przeczytali i potwierdzili (lub zaprzeczyli)
Jak nie podam to sobie mogę sobie mówić, a moja merytoryczność i wiarygodność będzie na
  • Odpowiedz
Ale niby czemu miałbym to robić? To, że ty czegoś nie znalazłeś nie oznacza, że tego nie ma. Nie mniej jednak - udowodnij, że takich badań nie ma to wpłacę 1000 zł na konto wybranej przez ciebie fundacji.


@LiquidJaskier: xD Dwa pytanka:

Czy trzeba przy okazji rozwiązać problem demarkacji nauki?

Dorzucisz pięc stówek więcej za udowodnienie, że boga nie ma?

Tak mówią badania naukowe, których nieistnienia nie potrafisz udowodnić.


Kradnę do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Po7latach: bo głosujesz na partie która nie obniżyła żadnego podatku, nie ma żadnego planu na gospodarkę, za to wprowadziła zamordyzm katolicki, prawdopodobnie zamknie rynek na media zachodnie i jej wszyscy członkowie mają gejów za nic. Bliska mi osoba jest gejem i jej partner szczerze nienawidzi konfederacji bo bezpośrednio się przyczynia do obecnego stanu rzeczy osób lgbt w Polsce. Tldr chcesz stabilnej gospodarki i szacunek dla lgbt (przez co rozumiem choćby powrót
  • Odpowiedz