Wpis z mikrobloga

Zawsze myślałem, że te opinie o Mielnie na pewno są przesadzone i na pewno nie może być tak źle. Bylem juz w paru polskich nadmorskich kurortach, m.in. w Łebie, która też jest dość "imprezowym" miejscem na polskim Pomorzu, ale przyznam, że poziom kiczu i patologii mnie lekko zszokował. A sam nie uwazam siebie za człowieka świętego i na jakimś mega poziomie. Czekam z niecierpliwością co bedzie na klubach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak spędzę wiecej czasu na plaży (dziś byłem może z godzine). Essa
#mielno #morze #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@saskiaa ach, zapomniałem opisać coś wiecej ale ogolnie to Mielno to ##!$%@? xD jak słuchałem rozmów ludzi z boku, szczególnie lasek to już wiem, że dla tego kraju nie ma przyszłości
  • Odpowiedz
@greenballz: Byłem pierwszy raz w Mielnie w tym roku po około 18 latach. Miejscowości nadmorskie powinny nam się kojarzyć z ładnym klimatem, a to malowniczymi miasteczkami w Chorwacji, czy też z neonami Miami Beach ale Mielno wywołuje we mnie obrzydzenie. Naprawdę w życiu nie miałem tak zaburzonego uczucia estetyki po wizycie w Mielnie, w pewnym momencie już naprawdę miałem dość i pragnąłem wyjazdu. Po pierwsze Mielno obrazuje oczekiwania klienteli z nizin
  • Odpowiedz