Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 719
Nigdy nie zgadniecie który z nich będzie zaciekle broniony przez kobiety, a który przez nie szkalowany.

Wcale nie domyślam się który popełnił "błąd młodości", a który jest mordercą i ćpunem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #bekaztwitterowychjulek #rozowepaski
Pobierz tindeRoman - Nigdy nie zgadniecie który z nich będzie zaciekle broniony przez kobiety...
źródło: comment_1627886121p8OVaYkBNx63nvaRDbIY3m.jpg
  • 51
Zalecam cokolwiek sie zorientować w sprawie zanim sie na ten temat wypowie.


@Quester O #!$%@?! 39 lajków? Nie no, faktycznie baby za nim szaleją xD Typie, nie #!$%@? mi tu o zapoznaniu się sprawy, bo jak mirko było zasrane tym gównem dla debili z Twittera, to po prostu wpisywałem konto z obrazka w Twitterową wyszukiwarkę i za każdym razem było to, albo nowe świeże konto, albo kilkuletnie, gdzie przypadkiem jedyną aktywnością w
@Quester: Nie wiemy jak by się potoczyła ta sytuacja gdyby kierowca zatrzymał się po prostu kawałek dalej od patusów. Ja podejrzewam że nie daliby o niego większego #!$%@? i wciąż zajmowaliby się pasjonującą czynnością jaką to jest bójka o 6 rano w centrum miasta.
@dymitrop: bo kobieta nie jest zdolna do żadnej uczuciowości wyższej... liczy się tylko atrakcyjność, kasa, i status i jak głupi jesteś żeby wierzyć w to co #!$%@?
@tindeRoman: @p0lybius: @axelrodi: @dymitrop: Na wykopie natomiast retoryka jest taka aby ten po lewej zgnił w więzieniu, a gościu po prawej dostał urlop i pomoc psychologa, ponieważ czuł zagrożenie przed patusami których sam sprowokował wjeżdżając w pierwszą dziewczynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warto zaznaczyć, że zginęła tylko dziewczyna, ponieważ jej partner w porę zorientował się co się dzieje i zdążył uciec. W przeciwnym razie