Wpis z mikrobloga

Cześć!

Kilka tygodni temu wróciłem z Hiszpanii, postanowiłem podzielić się jednym spostrzeżeniem.
Otóż, przed wyjazdem myślałem, że Hiszpanki to opalone lecz niskie i otyłe dziewczyny. Bardzo się myliłem.
Na ulicy praktycznie brak otyłych ludzi. Hiszpanki, średniego wzrostu, opalone, szczupłe, smukłe dziewczyny. Zdecydowanie top, top! Żona mojego znajomego po 40stce, również trzyma się świetnie! Wcześniej myślałem, że przez ciągłe słońce skóra w tym wieku będzie wyglądała starzej niż w rzeczywistości - kolejny raz się myliłem.

"Polki są najpiękniejsze na świecie" - będąc na Ukrainie, przekonałem się już, że to zdanie to chyba wymyślone przez nasze rodzime kobiety. Po podróży z Hiszpanii tylko się w tym utwierdziłem. Zdecydowanie na ulicach więcej ładniejszych, zadbanych kobiet.

#polki #hiszpanki #hiszpania #polska #dziewczyny
  • 44
  • Odpowiedz
Oczywiście moja dziewczyna powiedziała po spotkaniu, że ona nie widzi podobieństwa :P


@pilencjusz: no to sygnal ostrzegawczy dla Ciebie, kolego. I tu mowie o takim #!$%@? zachowaniu p0lek w uk, gdzie jak maja atrakcyjnego meza to potrafia mu w towarzystwie robic to samo mimo ze mowa ciala mowi co innego(zdenerwowanie, zazdrosc, strach). Mam przyklad znajomej ktora ma przystojnego faceta, wysportowany, wysoki a ona nim steruje i obniza mu wartosc, sobie podbijajac
  • Odpowiedz
@rabarbar_z_cukrem i gust chyba też ;) Byłem na dłuższych wyjazdach w Hiszpanii, Portugalii, Paryżu, Anglii, Grecji, północnych Włoszech, Niemczech, na Węgrzech i nie miałem takich odczuć jak ty. Na Litwie też byłylem i chyba najlepsze dziewczyny były, ale czy lepsze od półek, tego nie powiem.
  • Odpowiedz
Żona mojego znajomego po 40stce, również trzyma się świetnie!


@pilencjusz: z moich obserwacji porównując z Polską czy UK to właśnei ten fenomen mnie zastanawiał. (Podobnie jak w Hiszpanii jest we Włoszech). Nieraz widziałem kobiety już nie młode i nie idące na jakąś galę tylko dosłownie ciągnące walizke/wózek z zakupami bo tam nieraz idzie sie na zakupy z takim wózeczkiem i były ubrane i zadbane. Tymczasem w Polsce czy w UK to
  • Odpowiedz
@pilencjusz: ja po dwóch wycieczkach mam całkowicie odmienne zdanie. Malo ładnych kobiet i dziewczyn, co ciekawe to te ładniejsze były w wieku ok 40 lat, ale może to nie mój typ urody. Spodziewałem się bardziej latynoskiej urody.
  • Odpowiedz