Wpis z mikrobloga

Cześć!

Kilka tygodni temu wróciłem z Hiszpanii, postanowiłem podzielić się jednym spostrzeżeniem.
Otóż, przed wyjazdem myślałem, że Hiszpanki to opalone lecz niskie i otyłe dziewczyny. Bardzo się myliłem.
Na ulicy praktycznie brak otyłych ludzi. Hiszpanki, średniego wzrostu, opalone, szczupłe, smukłe dziewczyny. Zdecydowanie top, top! Żona mojego znajomego po 40stce, również trzyma się świetnie! Wcześniej myślałem, że przez ciągłe słońce skóra w tym wieku będzie wyglądała starzej niż w rzeczywistości - kolejny raz się myliłem.

"Polki są najpiękniejsze na świecie" - będąc na Ukrainie, przekonałem się już, że to zdanie to chyba wymyślone przez nasze rodzime kobiety. Po podróży z Hiszpanii tylko się w tym utwierdziłem. Zdecydowanie na ulicach więcej ładniejszych, zadbanych kobiet.

#polki #hiszpanki #hiszpania #polska #dziewczyny
  • 44
  • Odpowiedz
@rabarbar_z_cukrem: Moja (Polka) również była pod wrażeniem Hiszpańskiej urody. Natomiast była lekko niezadowolona z Hiszpańskich facetów. Na ulicy przez tydzień widziała może z 10sięciu na których mogła zawiesić oko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@pilencjusz: w gruncie rzeczy miałeś dobry pogląd zarówno teraz i wcześniej. W Hiszpanii mieszkałem miesiąc. Połowa Hiszpanek to te takie niskie, często otyłe (faceci zresztą też, mając 160 wzrostu pierwszy raz w życiu codziennie widziałem niższego ode mnie człowieka po 30 xD czułem się jak w jakieś twierdzy krasnoludów) albo takie wyższe jak sam opisujesz. Byłeś gdzieś w regionie nadmorskim? Tam może się proporcja zaburzać, ja byłem w mocno śródlądowej
  • Odpowiedz
@pilencjusz Sam niegdyś wspólnie z kumplami kręciliśmy się w hiszpańskim gronie i wypada się z Tobą zgodzić. Hiszpanki po prostu lepiej od Polek dbają o siebie wiedząc, są aktywne po pracy, w krajach Południa po pracy idzie się na miasto a nie siedzi i żre w domu.

Choć zauważyłem że sporo dziewczyn stamtąd ma bardzo ostre, męskie rysy twarzy przez co nie wygląda jak typowa bohaterka latynoskiego serialu.

Hiszpanie to już
  • Odpowiedz
@pilencjusz: myślę, że to w dużej części efekt nowości - jak oglądasz na co dzień Polki to Hiszpanki będą się wydawać zajebiste. Ja poznałam kilka Hiszpanek i średniej urody były (obiektywnie), a w Polsce miały branie. Co do 'Polki najpiękniejsze itp.' - przecież nie da się całego społeczeństwa ująć w jeden schemat, było wiele pięknych Polek np. Agata Kreglicka, które zrobiły karierę. W każdej nacji znajdziesz kogoś ładnego i brzydkiego.
  • Odpowiedz
@pilencjusz: Z takich ciekawych historii, chciałbym opowiedzieć o delegacji moich znajomych w Brazylii. Brazylijki same się pchały im na kolana, stawiały drinki itd. Założyłem badoo ze zmianą lokalizacji na Brazylię. Bardzo szybko dostawałem nudeski xD Jednak na badoo bardzo dużo słabych dziewczyn przez co o Brazylijkach też nie mam dobrego zdania jeżeli chodzi o wygląd :/
  • Odpowiedz
@pilencjusz: Mieszkam aktualnie w Madrycie. Mam analogiczne spostrzezenie. Bardzo duzo ludzi uprawia sport, sporo osob dba o siebie, nie jest otylych, ale tez bez przesady jesli chodzi o sportowa budowe.
  • Odpowiedz
"Polki są najpiękniejsze na świecie"


@pilencjusz: przecież to hasło sobie p0laczki wymyśliły za PRLu, żeby jakoś się dowartościować przed Niemcami.
"Hehe co prawda jest u nas bieda i żremy gówno, ale nasze witaminki som panie najpiemkniejsze, za to niemce może i jeżdzo mercedsem, ale brzydkie ruchajo, nie to co my."

Zwykły mechanizm kompensacji ubogiego robaka, który po prostu musi sobie w życiu znaleźć coś, w czym będzie "lepszy" od tego,
  • Odpowiedz