Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 23
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:02:02, Poniedziałek, 02 sierpnia 2021. Imieniny: Kariny, Gustawa, Euzebiusza. Słońce wstało dziś o 05:00. Będzie oświecało nas 15 godzin i 45 minut, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:45. Ciemna noc zapadnie o 22:33, ale gwiazd można wypatrywać od 21:30.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie py...
  • 20
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @algus: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Dddkop: @Wejszlo: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @martica: @lenythenub: @Mosiondz: @skibi: @Camilleone:

przypomniała mi się gra, w której z kumplami i koleżankami spędziliśmy długie godziny. Jeszcze te dobre czasy, gdy na serwerach faktycznie byli ludzie wczuwający
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @algus: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Dddkop: @Wejszlo: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @martica: @lenythenub: @Mosiondz: @skibi: @Camilleone:

No dzień doobry! Wstałem dziś 5:05 więc proszę o oklaski ;) Wypiłem teraz taką ilość kawy że jestem wciąż śpiący, ale za to wystrzelony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @algus: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Dddkop: @Wejszlo: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @martica: @lenythenub: @Mosiondz: @skibi:

@Camilleone: wstałem 7 minut wcześniej XD

Eluwa. Nowy tydzień. Chłodno, ale ileż można mieć patelnie z nieba. Ciągniemy kabel na średnim, jeszcze jakieś 150 metrów.
@slabehaslo: na oficjalnym, nie wiem czy naprawili, raczej nie.., jest jakis 2 server nowy i tam ekonomia jest spoko, ale ja sobie zrobilem na tym pierwszym serwerze bo tansze itemy, wiem ze teraz Ci ludzie z filip utrzymuja sie tego i ceny na co lepsze itemy juz nawet nie sa w Penya tylko w ichniejszej walucie i maja jakas apke do wymiany.. zrobilem sobie RM'a zeby miec buffy na scrollach wbilem