Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #milosc #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #seks

Mam 25 lat, moja dziewczyna 28. I nie wiem czy chce z nią dalej być. Niby jesteśmy 2 lata ze sobą, a ja czuję czasem, że nie chcę z nią być, a potem znowu, że bardzo z nią chce być.

Nie rozumiem tego, ale też nie jestem do końca normalny (burzliwe dzieciństwo), obecnie lęki, fobie, lekka depresja nie pomaga. Brakowało mi miłości w dziecińtswie i może przez to?

Niby ją kocham, jest wspaniale, ale małe detale z jej charakteru biorę jako coś ogromnego i chce zrywać, a potem już nie. Nie wiem dlaczego?

Ktoś miał podobnie, co jest grane?

#pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6106ed4a2cf3e1000bf57644
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
ale małe detale z jej charakteru biorę jako coś ogromnego


@AnonimoweMirkoWyznania: Konkrety.

a potem już nie. Nie wiem dlaczego?


Może umysł mówi Ci że gadasz głupoty. Emocji często nie warto słuchać - szczególnie jak są źle poustawiane.

(burzliwe dzieciństwo)


Więc wahania to norma. Rodzice też wyolbrzymiali lub spłycali? Przyciągali i odpychali?
OP: @kacpi83: @nowywinternetach: @Tank1991: @Voiman_etsija: @LostTranslation:

Małe detale, które doprowadzają mnie do szalu to np: niezdarność, dziewczyna potrafi coś przypalić, wylać wodę nalewając z dzbanka etc. Np jemy płatki rano i nie je ich do końca - musi wyrzucić itd.

Jak sprząta to np odkurzając pomija dużo kurzy i to mnie wku&&&

Z drugiej strony ciągnie mnie do innych różowych, ale nawet nie do związku, a
Pamietajosobie: Tak. Jestem w zwiazku 8lat.
Mam kobietę dobrą, inna niz te wszystkie julki ktore nie wiedzą po co żyją! Stara sie pracuje, duzo mi pomaga we wszystkim, nie mysli o dyskotekach czy innych facetach nie wypisuje z kazdym na FB gdy sie nudzi. Jest po prostu wspaniała.
Ale z drugiej strony jest nudna, przesypia cale weekendy nie ma marzeń czy jakiegos hobby do wszystkiego trzeba ja zachecac, nie dba o
TenDziwnyUczuć: Powiem Ci że chyba mam podobnie odnowiłem kontakt z pewną dziewczyną z którą już prędzej się spotykałem i teraz od pewnego czasu jesteśmy w związku. Prędzej mieliśmy między sobą różne wzloty i upadki. Teraz czasem właśnie łapię podobne odczucia mimo tego że widzę że jej zależy i jest ok to jednak jestem jakoś wrażliwy na pewne drobiazgi które rodzą mi w głowie pytania czy ja na pewno tego chcę. Nawet