Wpis z mikrobloga

Nie mogę zrozumieć czemu wykopki tak szkalują tą dziewczynę i nazywają ją patuską, czy są błędnie przekonani, że brała aktywny udział w tej bójce, czy może po prostu tak bardzo nienawidzą prostych, niezamożnych ludzi xD? Jak przyjrzycie się tym filmikom, zobaczycie, że ta dziewczyna nie brała udziału w bójce, przechodziła ze swoim facetem obok, facet niestety nie był zbyt mądry i z nieznanego mi powodu postanowił zgrywać bohatera i podleciał do tych #!$%@?ących sie na ulicy patusów i próbował ich rozdzielać. Widać, że dziewczyna przez chwile ciągnie go za koszulkę i próbuje zatrzymać, ale typ sie wyrywa więc ona biegnie za nim. Według mnie nie zrobiła nic złego, winić można co najwyżej jej faceta, który zamiast nie wtrącać się w bójki patoli i posłuchać zapewne proszącej go o spokój dziewczyny, wybiegł na patolnie i pośrednio doprowadził do jej śmierci.
#katowice #wypadek no i troche #bekazpodludzi wykopowych
WujaTHC - Nie mogę zrozumieć czemu wykopki tak szkalują tą dziewczynę i nazywają ją p...

źródło: comment_16278446435yLhY7A7bGXCbS4MXN8h5p.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • 738
@WujaTHC nikt normalny nie zbliża się do grupy naiebanych patusów w trakcie bójki. Chyba że sam jesteś patusem i twoje ziomki się biją z innymi i kodeks ulicy powołuje cie do walki
  • Odpowiedz
@WujaTHC: ja tu dziś przeczytałem że jak imprezujesz do 6:00 to już czyni z ciebie patusa który zasługuje na rozjechanie przez autobus xD

To jest wykop, zbiorowisko zawistnych przegrywów których jedyna rozrywka to siedzenie przed komputerem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WujaTHC: jakiś debil porównal ja do patuski z bójki w żółtej kiecce, przez co masa przedszkolaków poszła za ciosem,przegrywy mają ból dupy
  • Odpowiedz
@WujaTHC: bo wedle wykopu patologią jest zajść w ciążę mając 16 lat, ojca dzieci w więzieniu za zabójstwo taksiarza, być z bratem tego ojca też jakiś po przejściach z kryminałem i dalej się gdzieś włóczyć na balety po innych miastach, ponioł?
  • Odpowiedz
@WujaTHC: Ty tez planujesz dzieci w wieku 16-17 lat i zaraz po tym drugie w wieku 18-19 ( ͡° ͜ʖ ͡°), a ja myslalem ze dzieci to obowiazek i jakas wewnetrzna potrzeba wychowania dziecka tak aby mialo lepiej niz rodzic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie mogę zrozumieć czemu wykopki tak szkalują tą dziewczynę i nazywają ją patuską


@WujaTHC: normlany człowiek widzac taką sytuację to #!$%@?, a nie łazi między nimi. To samo wskazuje na to z jakiego jest środowiska. Dwa, dwójka dzieci w domu, najmłodsze 7 miesięcy, a ta łasi 5:30 z Sebą wracając z baletów i nie ma żadnego instynktu, żeby na siebie uważać, bo ma dzieci.

Dalej mi się nie chce wyliczać.
  • Odpowiedz
@LonNon: wina jest wszystkich, kolega dziewczyny zobaczył, że leszcze się szarpią poczuł, że to jest ta chwila aby się popisać przed samicą i uspokoić chudzielców, dziewczyna zero instynktu stoi na drodze i nawet mając maskę przed nosem ciągle się szarpie z chłopakiem.
Na koniec kierowca, który przejechał dziewczynę przyspieszając bardzo szybko. Najbardziej szkoda kierowcy on z własnej woli nie chciał brać w tym udziału, reszta ludzi miała czas na podjęcie
  • Odpowiedz
@szuleer

#!$%@? tu na wykopie jakiś nowy wykopowy syndrom Sztokholmski zapanował..
XD
Jakiś psychol z impetem rozjeżdża dziewczynę na ulicy a ty #!$%@? że ci jest go szkoda XDDD
Miał cały wolny prawy pas żeby ominąć dziewczynę/bojkę ale zrobił to co chciał zrobić morderca.
Jedną potrącił, jedną zabił i próbował zabić chłopaka.
  • Odpowiedz
@LonNon: on się chciał tam zatrzymać, jak miał ich omijać. Czy ja źle myślę, po potrąceniu zjeżdża do boku może wcześniej chciał tam stanąć
Wyraźnie widać, że staje równolegle do pierwszego autobusu i zjeżdża pod przystanek, atakują go więc rusza i ucieka
przystanek jest na lewo od piekarni akurat tak aby dwa autobusy stały równolegle

gdzie ten prawy wolny pas?
szuleer - @LonNon: on się chciał tam zatrzymać, jak miał ich omijać. Czy ja źle myślę...

źródło: comment_1627852684yb55IRKffP94P3NkmKvlBF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
czemu wykopki tak szkalują tą dziewczynę i nazywają ją patuską


@WujaTHC: w wieku 19 lat mieć 2 dzieci, ich wiek jest znany, matematykę pozostawiam tobie. Jak dla ciebie to jest normalne to mam do czynienia z patusem XD
  • Odpowiedz
  • 2
@LonNon przecież widać, że w połowie autobusu który jak napisałeś "próbuje taranować" stoi drugi autobus aktualnie będący na przystanku. Chyba nigdy nie jeździłeś autem dłuższym niż 5 metrów myśląc, że dasz radę wykonać taki manewr bez zachowania odstępu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WujaTHC: Drugi raz się patus zastanowi czy nie atakować ludzi z którymi nie ma nic wspólnego, ma jeszcze dwójkę dzieci więc jest szansa że jeszcze dwie lekcje dostanie żeby nie zgrywać bohatera
  • Odpowiedz