Wpis z mikrobloga

Nie ma już żadnych szans, żeby wyjść z incelstwa, ponad 26lat, 0 trzymania za rękę, 0 czegokolwiek, nie jestem jakiś ultrapaskudny, dobrze zarabiam, ale #rozowepaski czują, że jestem tryhardem, który zrobi absolutnie wszystko, żeby wyjść ze swojego #!$%@? i kiedyś był totalnym zerem bez poczucia własnej wartości, przez co szufladkują mnie jako psychola albo odrzucają.

Jest jeden plus, czuję dodatkowe ciśnienie na robienie pieniędzy, bo wiem, że jak mi się noga powinie w życiu, to jedyne, co mnie wyciągnie z problemów, to pieniądze, dla ludzi jestem niewidzialny, albo traktują mnie jako drugi sort, wzgardzają potężnie, a dobrze ulokowane pieniądze nigdy mnie nie opuszczą (chyba, że jak strzelę magika), więc trzeba dalej ciągnąć ten wózek do przodu.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent ##!$%@? #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
  • 3
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: po prostu różowe czują to, co chcą czuć, nie ma sensu szukać w ich działaniu logiki. Wiedzą, że enrique potraktuje je jak wór na płyn ustrojowy i porzuci, ale łudzą się na wspaniałe życie w willi pod Barceloną. XD
  • Odpowiedz