Wpis z mikrobloga

#flagiswiatamirko <-- Tag do obserwowania lub czarnolistowania

#swiat #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #chiny #kenia #wyspymarshalla

Jeżeli chcesz być na bieżąco, zapisz się do listy wołanych

#37
Dwunasty dzień drugiej edycji konkursu na najlepszą flagę na świecie.

Arkusz Google do śledzenia wyników --> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H4ILYNp5mST4spdylp3FvkOk8R8g2ZbIno4Ho208iAs/edit?usp=sharing

Głosowanie zostaje zamknięte w późnych godzinach nocnych (3:00-5:00) dwie noce po wstawieniu posta.

Runda pierwsza.
Pojedynek numer 37: Chiny vs Kenia vs Wyspy Marshalla
XkemotX - #flagiswiatamirko <-- Tag do obserwowania lub czarnolistowania 

#swiat #...

źródło: comment_1627807782cSKVjAtqlbMzzYEzU4rfug.jpg

Pobierz

KTÓRA FLAGA PODOBA CI SIĘ NAJBARDZIEJ?

  • Chiny 7.0% (55)
  • Kenia 31.0% (243)
  • Wyspy Marshalla 62.0% (486)

Oddanych głosów: 784

  • 14
@XkemotX: Jak już jesteśmy przy Chinach, to trochę mnie dziwi, że na liście uczestników nie ma flagi Tybetu - nie sądzę, żeby było to państwo "w mniejszym stopniu" od takiego Azadu Dżammu i Kaszmiru, a wg mnie flaga miałaby duże szanse na wysokie miejsce. Ale w sumie nieważne, zwróciłbym na to uwagę wcześniej, tylko dopiero wczoraj zauważyłem.
P.....p - @XkemotX: Jak już jesteśmy przy Chinach, to trochę mnie dziwi, że na liście...

źródło: comment_162780799973Er5cqwU1wEhKjIfGjKjb.jpg

Pobierz
@Pivip: Wiesz, ograniczyła mnie Wikipedia, bo po wpisaniu 210 państw do notatnika nie myślisz już "hmm, z pewnością jest coś jeszcze co się łapie" tylko "o k#rwa jak ja to ułożę" x)

Flaga dobra, może w dalekiej przyszłości, w trzeciej edycji, która byłaby mniejsza i krótsza - bo po dwóch edycjach mamy czysty obraz które flagi są okej i przechodzą dalej a które ssą i nie mają szans więc nie ma
@XkemotX Z Tybetem to jest o tyle zabawna historia, że Chiny po prostu"wyludniły" społeczność tybetańska w taki sposób, że przesiedli część Chin aby zamieszkała na terenie Tybetu. Tym samym stali się większością w Tybecie i problem z głowy xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skibi: Nie ma tu przecież żadnego rasizmu, sam uważam że większość panafrylańskich flag jest na jedno, bardzo słabe kopyto. Pansłowiańskie też, ale dużo lepiej się na nie patrzy.