Wpis z mikrobloga

@robertx: a w sumie ostatnio miałem rozkminę, odkąd jeżdżą te samochody, to te kartki/bilety serio są konieczne? przecież on to chyba sczytuje rejestrację i patrzy bezpośrednio czy ona jest w systemie? Czy dalej są kontrole "chodzone"?
@ortaliontrenera: Jeśli placisz gotówką to po wpisaniu rejestracji wrzucasz kasę i ci się wyświetla na górze godzina do której możesz stać. Jak chcesz zapłacić kartą to po wpisaniu rejestracji musisz wciskać niebieskie plusiki i wtedy będzie się zwiększać kwota do zapłaty i na górze zwiększać godzina do ktorej możesz stać. Później zielonym zaakceptowac i kartę przyłożyć do czytnika. No i kartka za szybe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@robertx: a w sumie ostatnio miałem rozkminę, odkąd jeżdżą te samochody, to te kartki/bilety serio są konieczne? przecież on to chyba sczytuje rejestrację i patrzy bezpośrednio czy ona jest w systemie? Czy dalej są kontrole "chodzone"?

@Precypitat: w Katowicach gościu mi mówił że jak nie widzi kartki za szybą to potem sprawdza rejestrację w systemy. Ogólnie #!$%@? mnie że idę do parkometru a potem muszę się wracac żeby papierek włożyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RufuSx: @Precypitat: wydaje mi sie ze to jakas zaszlośc z technologii ktora PL kupila na zachodzie. Tak dzialaja pewnie parkometry od X lat i tak dzialac bed jeszcze X lat xD a ten bilecik to bardziej dowod dla Ciebie jakby Ci wkleili mandat a mialbys bilet

@ortaliontrenera: samochody odczytujące tablice to wciąż nowość, większość miast ich nie ma.
Polecam aplikacje do tego, ja używam Skycash. Po pierwsze nie chodzisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HetmanPolnyKoronny: czy czasem skycash nie bierze 1pct prowizji za doladowania/platnosci? Nie lubie tego szajsu

@ortaliontrenera: nawet 1.9% przy części metod płatności, ale od zwykłego przelewu nie biorą prowizji.
Są też inne aplikacje z taką funkcjonalnością. Polecam cokolwiek z opcją start-stop, bo inaczej masz problem jak nie wiesz czy np zejdzie 2h czy 3h - płacisz więcej za 3h albo ryzykujesz karę.