Wpis z mikrobloga

kurde pamietam jak rok temu (2 klasa technikum) jeszce mialem w klasie takiego typka ze wsi, no typowy przegryw xD jakis turecki sweter i #!$%@? ogolnie taka wiejska chata od niego no ogolnie dramat. ja jestem z wiekszego miasta, finansowo fajnie stoimy i od czasu do czasu sobie cos drozszego moglem kupic xD mamy tez taka grupke w szkole, jest tam dwoch moich kolegow i taka kolezanka. raz po matmie stwierdzilismy ze schowamy temu frajerowi plecak, nauczycielka sie pytala kto ukryl ale nic nie mowilismy i powiedziala temu przegrywowi "no coz, pozycz ksiazki od kogos albo sie dosiadz sie do kogos". i tutaj najlepsze bo nikt mu nie chcial pozyczyc a miejsca zeby sie dosiasc nie bylo xDDDD w miedzyczasie cala konferencja klasowa na messengera tez z niego cisnela beke a on jako jedyny nie mial zaproszenia na nia :D w sensie byl raz ale go #!$%@?. nastepnego dnia przyszedl do budy z niczym bo plecak nadal byl schowany w szkolnym kiblu xDDD ogolnie jakos miesiac przed wakacjami w ogole sie wypisal i teraz jak dobrze na jego FB to skonczyl k*rwa jako jakis kelner w bistro za 1800zl xD

#bekazprzegrywow
#przegryw
Przegrywinho69 - kurde pamietam jak rok temu (2 klasa technikum) jeszce mialem w klas...

źródło: comment_16277500296Fq3UjYpUPIwUpLNNgR8d8.jpg

Pobierz
  • 14
@BigKahunaDick: jesteś fascynującym mirkiem, tyle razy prosiłem Cię o opisanie jakiś twoich perypetii z przegrywami w latach szkolnych:

1. Jakiego rodzaju przemoc zadawałeś? Co było najgorsze? Jaka (jeśli była) reakcja rodziców, szkoły, policji, sądu rodzinnego?

2. Czy któryś z gnębionych wówczas przegrywów osiągnął coś w dorosłości? zrobił karierę/kasę, ma pozycję/kontakty?

3. Czy osiągnął po latach więcej niż Ty? Jak wygląda twoje obecne życie na tle życia dawnej ofiary? Poza 24/17cm.

4.