Wpis z mikrobloga

Siemanko. Jest tu może ktoś kto prowadzi Naukę Jazdy lub jest w tym temacie ogarnięty? Mam taki problem, że chce znów próbować robić "prawko". Mam ukończony kurs z przed kilku lat, do egzaminów też podchodzilem, ale z dziwnych powodów odpuściłem i teraz chce wrócić. Z tego co wyczytałem, kurs jest wciąż ważny, egzaminy muszę wszystkie powtarzać, jednak ni cholerny nie ogarniam tych nowych procedur. Muszę założyć jakiś "profil kierowcy" czy coś? Gdzie to ogarnąć i skąd wziąć dokumenty do załatwienia tej sprawy? Będę wdzięczny jak ktoś łopatologicznie mi to wyłoży. Z góry dzięki za każdą pomoc.

#pytanie #pytaniedoeksperta #naukajazdy #word i oczywiście #kiciochpyta a i może trochę #motoryzacja
  • 5
@Barneyeos: Rok po ostatnim egzaminie WORD musi odesłać Twoje dokumenty (w Twoim przypadku w formie "papierowej") do wydziału komunikacji.
Po PKK musisz się udać właśnie tam (WK), tylko powiedz, że egzamin już zdawałeś, żeby do PKK wbili Ci info o ukończonym kursie, historię egzaminów. Z tym PKK możesz udać się prosto na egzamin, ale oczywiście lepiej będzie, jak najpierw poćwiczysz sobie jazdę, żeby przypomnieć sobie co i jak.