Wpis z mikrobloga

Mircy, jestem w kropce. Nie wiem co zrobic, ale chyba bede zmuszony sie zaszczepic tym scierwem... A dlaczego?

Otoz, mam prace dosc specyficzna. Jestem marynarzem. W moim fachu, 90% ludzi pracuje na kontraktach "długich" tzn po 5-7 miesiecy na statku.
Ja akurat mam farta, bo znalazlem prace na promie, w systemie 2/2 tygodnie. Kasa tez jest w miare ok (na ladzie zarobie 2-3 razy mniej, przy duzo ciezszej robocie)

Mam na utrzymaniu rodzine, rachunki, no wiadomo jak jest. Wczoraj przyszedl mail z biura, ze wszyscy, ktorzy do konca sierpnia sie nie zazzczepia, beda mieli rozwiazane kontrakty (a raczej, nie beda przedluzone ( ͡° ͜ʖ ͡°))

No i teraz, nie moge sobie pozwolic na utrate pracy, bo rodzina, zobowiazania, i robota dobra.
A z drugiej strony, po prostu boje sie tej krzepionki i widze do czego to zmierza, jestem szurem i sie tego nie wstydze. Niestety, predzej czy pozniej znajda bata na praktycznie kazdego, kwestia czasu. #!$%@? te rzady, oficjalne i zakulisowe.

Takze mireczki, trzymajcie kciuki za mnie, zeby mnie nie wykrecilo po tym syfie, bo bym chetnie jeszcze troche pozyl ¯\_(ツ)_/¯
#koronawirus #zalesie
  • 184
  • Odpowiedz
to akurat totalna bzdura


@sqlserver: nie mam potrzeby Ci nie wierzyć. Z ulotek, które ja dostałem to kobiety w ciąży też nie powinny, ale po paru miesiąćach już mogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz