Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 42
511 889 + 71 = 511 960

Nie mogłem dalej udawać, ze Białołęka i Marki nie istnieją, więc się w końcu wybrałem, Syf kiła i mogiła, najorsze ujeby leśne jakie miałem okazję zwiedzać, ponadto poniosłem obrażenia, bo jeżyna poorała mi przedramię, ale było warto, bo powiększyłem niebieskiego bydlaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Max square: 18x18 (+3)
Max cluster: 428 (+24)
Total tiles: 823 (+2)

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz Zielczan - 511 889 + 71 = 511 960

Nie mogłem dalej udawać, ze Białołęka i Marki ni...
źródło: comment_1627670831fmFHXy4IpAdZ8ydLM9cX3t.jpg
  • 19
@pesimist: jakbyś zobaczył tą 'drogę pożarową' to byś zrozumiał - dwa półmetrowe rowy, wszystko zarośnięte w #!$%@?, ostatnio stwierdziłem, że dawno nie poparzyłem się pokrzywą, no to po dzisiajszym mogę zresetować licznik xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielczan: czy ta czarna trasa to "trasa planowana"? Jak planujesz trase i jak udalo Ci sie to wyswietlic.na kwadratach. Mam kilka kwadratow do zdobycia, ale to wymaga zaplanowania, bo teren ciezki a kwadraty rozwalone po okolicy i zastanawiam się jak planowax i czy w ogole da sie
@geszue: czarna trasa to 'highlight this activity' na statsunters, wiec juz przejechana. Planuję na Koomot z wtyczką StatsHunters, masz wtedy normalny grid i swoje kwadraty wyświetlone na route plannerze
@Zielczan: dziekuje dobry czlowieku. Ja cale zycie na Endomondo, a kwadraty pierwsze sezon wiec moge zadawac glupie pytania :D Czy potem z Koomota eksportujesz to do Stravy, czy po prostu juz na Koomotcie jedziesz? Z Endomondo przeszedlem na Strave, na razie na koncie darmowym i nie wiem czy to nie jest juz czas zeby wejsc w premium, chociaz ich model biznesowy nie pasuje do mojej sezonowej jazdy.
@geszue: Jadę na apce Komoota z telefonu, pierwszy obszar na Koomocie jest darmowy, a ja i tak jeżdżę w 99% po Mazowszu, to mi starczy, poza tym na tagu były niedawno temu kody Suunto do odblokowania dwóch kolejnych obszarów, możliwe, że odnajdziesz jak poszukasz
@Zielczan: dzieki za podpowiedz, postaram sie poszukac. Jeszcze jedno pytanie jesli mozna :) Jedziesz na dwoch apkach jednoczesnie (Koomot i Strava)? Bo przeciez Statshunters integruje sie tylko ze Strava.
@Zielczan: za Twoja rada, dzisiaj zbieralem kwadraty prowadzony przez Komoot, swietna sprawa. Oczywiscie nowe rozwaizania rodza nowe problemy - wyglada na to ze podczas takich przejazdzek nawigacja musi byc na kierownicy a nie w sakwie :) trzeba sie bedzie zaopatrzyc w jakis uchwyt. Tak wiec fajny patent z tym Komoot, dzieki.