Wpis z mikrobloga

Dla mnie wina pracownicy, ponieważ nie potrafi wysłać spójnej wiadomości w jednym sms.
Piszącym, że żona #!$%@?ęta proponuję wyobrazić sobie hipotetyczną sytuację:
Gość zdradzał żonę, a gdy wyszło to na jaw zaprzeczał i kręcił ile wlezie, ale w końcu musiał się prawdę. Kochankę opuścił, pogodził się z żoną i ustalił z nią pewne wspólne warunki współżycia gwarantujące żonie spokój ducha. Wśród zasad jest między innymi bezwarunkowy wgląd w telefon. Żyją sobie tak
  • Odpowiedz
@ruhypnol: Może to dla Ciebie zaskoczenie, ale jak się ma zdrowe relacje w związku to po pierwsze nie zagląda się w cudzy telefon, a po drugie to reaguje się po wysłuchaniu historii z obu stron. Jak wezmę sobie teraz wpiszę randomowy numer telefonu i napiszę, że jestem w ciąży to co, rozp*erdolę komuś życie taką głupią zabawą?
  • Odpowiedz
  • 3
Dla mnie wina pracownicy, ponieważ nie potrafi wysłać spójnej wiadomości w jednym sms.

Piszącym, że żona #!$%@?ęta proponuję wyobrazić sobie hipotetyczną sytuację: Gość zdradzał żonę, a gdy wyszło to na jaw zaprzeczał i kręcił ile wlezie, ale w końcu musiał się prawdę. Kochankę opuścił, pogodził się z żoną i ustalił z nią pewne wspólne warunki współżycia gwarantujące żonie spokój ducha. Wśród zasad jest między innymi bezwarunkowy wgląd w telefon. Żyją sobie tak
  • Odpowiedz