Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek to w klatce obok mieszkała rodzina Mistrza Europy w siatkówce, reprezentanta Polski. Jak byłem gówniakiem to graliśmy z nim czasami na trzepaku pod blokiem, ale nie było żadnego sensu próbować xD Mój stary się #!$%@?ł bo ten trzepak w sumie od razu pod balkonem i psioczył na niego często żeby ciszej #!$%@?ł tę piłkę. Kilka lat później oglądał go w tv na ME i łzy mu polecieli jak wygrali bo "nasz chłopak z bloku" xD
#tokio2020 #siatkowka
  • 126
  • Odpowiedz
@muchabzz: @Minieri: u mnie pod blokiem kiedyś wylądował helikopter, bo Lewandowski podwoził (podhelikopterowywał?) Glika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znam też jedną modelkę z okładki Vogue, niedaleko mnie mieszkał Tomasz Sikora, Remigiusz Rączka i chodziłam do gimbazy z jedną popularną streamerką (ale w tym wypadku nie ma się czym chwalić) xD
  • Odpowiedz
@Minieri: Widzę ten post, myślę sobie że: "o w sumie w moim mieście też mieszka były siatkarz wicemistrz świata i też mieszka w bloku, Pliński", wchodzę w komentarze a tam xD.
  • Odpowiedz
@Minieri to u mnie na osiedlu była typiara która gnoila w gale każdego kozaka, nawet najstarszych z Pato rodzin. Miała na imię Justyna i nawet szukałem czy gra w reprezentacji ale no no #!$%@? nikogo kto ja przypomina nie znalazłem - szkoda. Pewnie skończyła jak 80% osiedla - jarajac blanty
  • Odpowiedz