Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 312
@AnonimoweMirkoWyznania był bolec na boku
To wczesniejsze #!$%@? o tym, że nie chodzisz na siłkę itp. to był podkład pod przyszłe zerwanie. Nie chciała żebyś myślał, że to jej wina No i jej się udało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przykro stary, ale tak jak przedmowca napisal. Miala juz go na oku, czy jako bolca czy jako przyszlego, ale myslala o tym. Probowala jedynie wmowic Tobie, ze rozstanie bedzie po czesci z Twojej winy.
Jak jestes ze Slaska, to zawsze mozna sie napic ;)
  • Odpowiedz
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania pojawiła się lepsza opcja to co miała robić? Być z tobą? Wbrew sobie?

Kiedy wy się głąby wreszcie nauczycie ze kobieta nie jest zdolna do bezwarunkowej miłości wobec partnera?

Kobieta która mówi "kocham cie" tak na prawdę myśli....

Jesteś odpowiednią opcją, na te chwile i sprawiasz ze czuje się wyjątkowa a że nie ma nikogo lepszego to KOCHAM CIĘ za to co w tej chwili robisz, ale jeśli pojawi się lepsza
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mnie była rzuciła dlatego że nie interesowałem się jakie ona ma hobby itp, a wiedziałem że lubi rysować itp ale zaczynając temat sama mówiła że nic nie pokaże itp więc różowe same wymyślają argumenty z #!$%@?, żeby rzucić. Nie załamuj się, jest weekend odpal sobie piwka wyjdź lub pograj x kumplami w coś i przejdzie
  • Odpowiedz