Wpis z mikrobloga

Myślałem ostatnio, ze mając juz pewien bagaż doświadczeń życiowych, chciałbym zrobic cos dobrego dla męskiego grona i zapisać sie do fundacji i wspierać mężczyzn w trudnej sytuacji życiowej ( choroby, choroby psychiczne, ciężkie rozwody, problemy życiowe itp). Napisałem do masculinum, ale z tego co widzę, to oni głównie lecą na płatnych warsztatach, a nie ma tam takiej jakieś społeczności, forum, nic. NIe chce wysyłać pieniędzy co miesiac, wolałbym realnie pomoc rozmowa, wsparciem konkretnej osoby, jestem gotów własny czas/paliwo na to poświecić, ale nie moge znaleźć niczego (Google wyrzuca wyniki jak na zdjęciu, HA TFU). Orientuje sie ktos, czy sa takowe fundacje zrzeszające i pomagające konkretnie danym jednostkom? #niebieskiepaski #mezczyzna #pieklomezczyzn
Pobierz
źródło: comment_1627582856T0f3THoIfjZmA0u2d7iGbn.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawelczi: Może w miejscu gdzie mieszkasz jest fundacja opiekująca się dziećmi z zaburzeniami psychicznymi. Możesz zostać wolontariuszem w domu dziecka albo jakimś ośrodku resocjalizacji dla młodzieży. Możesz na lokalnym spotted się ogłosić z pomocą dla samotnego ojca. Pomysłów trochę jest, kwestia tego co jest dostępne w twoim miejscu i co Tobie będzie pasowało.