Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Proszę (najlepiej stomatologa) o opinię, czy moje ósemki są konieczne do usuwania? Zwłaszcza lewa.


@asdfzxcvqwerty:
idź do stomatologa, on ci da opinię
jeśli nie ufasz jednemu, idź do następnego, itd itp

wg. mnie to do wywalenia wszystkie ósemki- bo tak
koleżanka mi zagląda przez ramię i mówi, że wszystko luks, nic nie usuwać

i co teraz?
@asdfzxcvqwerty: lewa na dole jest pod kątem i napiera na wcześniejsze zęby, przez co mogą zostać wypchane 3 czy 2 do przodu i później będziesz miał problem i musiał nosić aparat. Nie, nie jestem dentysta, ale tak miałem i teraz noszę aparat xd zależy też ile masz lat
@asdfzxcvqwerty: odczuwasz jakiś ból? Moim zdaniem twoje nie są. Ja żałuję usunięcia 8-mki, od tego czasu mam wiecznie bóle głowy promieniujące w tę stronę, podejrzewam, że jakiś ucisk na nerw czy #!$%@? wie co. Robiłam rentgen, niby nic tam nie zostało. Nie usuwałabym już drugi raz.
Masz rację że musi to obejrzeć specjalista. Tylko sytuację mam teraz taką że nie bardzo mam jak się tym zająć


@asdfzxcvqwerty:
u mnie skończyło się tym, że obejrzało to trzech specjalistów (zeszli się wszyscy w przygodni xD) i stwierdzili, że można rwać ale jak nic się nie dzieje to zostawić
no i tak sobie zostawiłem i 4 rok cisza i spokój, choć numer do chirurga szczękowego noszę w portfelu bo nie