Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #drawinglee #greatteacheronizuka #gto #eikichionizuka #anime #pixiv p

I cyk Zotral raz dziennie przez 2 miesiące. Mam nadzieję, że te ścierwo mi pomoże, bo już mam dosyć irracjonalnych leków i stresu (fajnie by było jakby jeszcze pomógł z prokrastynacją xD).
Niestety w 6 aptekach w ogóle nie mieli i zabawa zacznie się dopiero jutro, więc dzisiaj ostatnie pożegnanie z piwerkiem ¯\_(ツ)_/¯

A jak już byłem na mieście to wstąpiłem sobie do Empiku i cholera wznowili serię GTO!!!1 Będzie kupowane (ʘʘ)

LWA musiałem dokupić tomik, aby mieć wszystkie, a książkę SC II kupiłem w Carrefour grzebiąc w koszu z książkami za 9 zł, więc interesik życia :D

BlackReven - #randomanimeshit #drawinglee #greatteacheronizuka #gto #EikichiOnizuka #...

źródło: comment_1627557287HSoEuEci8UFJVyVywuOlii.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko teraz mały problem, bo wala się na półce 8 tomów mang do przeczytania i 11 książek xDDD

@BlackReven: co za amatorka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest prawdziwy zakupoholizm - 3 książki i 40 tomów mangi do przeczytania, a jeszcze jutro się wybieram na spore zakupy xD

Fajnie, że wznowili GTO, bo mimo że nie jestem jakoś bardzo zainteresowany tą serią to pewnie kupię.
PS
  • Odpowiedz