Wpis z mikrobloga

To niesamowite, jakie High League kręci zasięgi. Pierwsza konferencja Fame MMA 10, do dnia dzisiejszego, na oficjalnym kanale wykręciła 1,6 mln wyświetleń. High League od wczoraj ma 1,5 mln. No ale niech robią dalej walki Ambro, Gamou i koniecznie Szewca, to konkurencja ich nie zmiecie z planszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem na trzech galach Fame, na reszte wykupiłem PPV i jarałem się tym, a teraz czuję coraz większe rozczarowanie. Karta walk na fame mma 9 była tak beznadziejna, że szkoda gadać. Na 10tce pojawili się Murańscy i mogli oni zostać w tej federacji na długo, dając świetną rozrywkę, to Fame ich straciło po pierwszej gali. Nie oszukujmy się ale Kasjo jest już nudny, "przejadł się" strasznie i nie pociągnie on tej federacji wyżej. Kontraktowanie osób pokroju Popka też jest głupotą, bo ten człowiek jest odpadem z KSW i nikogo już nie interesuje, a zapłacili mu podobno olbrzymie pieniądze. Nie wspominając już o osobach pokroju Way of Blond, Martirenti itd. Co by nie było, High League dopiero startuje, a już pokazali, jak zrobić ciekawą walkę kobiet. Po wczorajszej konferencji, na żadną walkę nie czekam tak, jak na Sexmasterke z Brodnicką. No w skrócie, jeśli Fame nie zmieni strategii, to będą mieć problem i patrząc na wyświetlenia, to już zaczynają go mieć. Dla widzów, ta sytuacja jest mega korzystna, bo zacznie się rywalizacja - gorzej dla Rozpary. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#highleague #famemma
  • 8
@kezu5osiem100: po pierwsze FAME od bodajrze 4 gali nie jest praktycznie wogóle promowane na yt (w przeciweństwie do kanału Malika) i nie pojawia się na karcie na czasie. Dodatkowo Konferecja Fame 10 była rozłożona na kilka platform streamingowych.
@kezu5osiem100: Wczorajsza konfa pokazała, że Ewcia zajebiście pasuje do freaków. Jako jedna z nielicznych jechała po lil masti, która tylko potrafiła zakrzykiwać ewę. Ogólnie jej występ to dla mnie jedyny i najciekawszy moment tej konfy. Jakby Rozporek pomyślał to by ogarnął np. patryka2703 vs ze strzała, kuźwa Bocian w fame to byłaby petarda. On tam byłby, z co drugą osobą skonfliktowany. Jeszcze wyobraźcie sobie te jego monologi narcystyczne beka dobra by
@kezu5osiem100: wiadomo co i gdzie Rozparze, pajac myśli że jest wielkim włodarzem potężnej sportowo i marketingowo federacji, podczas gdy wszyscy oglądają Fame tylko i wyłącznie dla dymów i patologii. Za to że Fame zeszło z Pato ścieżki powinni upaść i sobie głupi ryj rozwalić. Jak chciał budować sportowa federacje to trzeba było pójść drogą Armia Fight Night albo PLMMA i wtedy się przekonał gdzie jest jego miejsce.
Nakrecacie jakiemuś czeczeńskiemu przestępcy i ciapakowi z wawki portfele i fejm jestescie #!$%@? dla tego ten świat wyglada jak wygląda
Zamiast wspierać zawodników ktorzy poświęcają cale zycie na treningi, dajecie zarabiać jakimś idiotom z yt