Wpis z mikrobloga

@DrTRAPH0USE: bo jakby puścili Plebanie w przypadku Babci i Matki, a Love Island w przypadku Siostry to pierwsze by leciały-nie chce generalizować, ale większość kobiet nie posiada za dużo zainteresowań, które są w jakiś sposób wartościowe-klasycznie na dzisiejsze czasy przekładając-chill, wino i Netflix( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo jakby puścili Plebanie


@dawid618: ok, ale Traczbania była świetnym serialem. Nie widziałem reszty wątków, ale Dariusz Kowalski naprawde świetnie grał, a jego wątki były bardzo dobrze poprowadzone. I definitywnie nie neguje to faktu że fajnie jest czasem obejrzeć jakieś ciekawostki ;)
  • Odpowiedz
@arkan997: fajny program ale pod kątem historycznym to ma kiepską wartość. Wołoszański świrował niegdyś historyka i śmiać mi się chce jak po latach czytam jego książki wiedząc niekiedy na jakich bazował dokumentach i jakie sprzedawał kocopoły XD. Nie zmienia to faktu, że jest genialnym popularyzatorem historii i to od niego zaczynałem swoją fascynację II WŚ. Moja pierwsza kupiona za własne pieniądze książka to oczywiście Sensacje XX Wieku: II Wojna Światowa (
  • Odpowiedz