Wpis z mikrobloga

Najbardziej obrywają mieszkania w których sam właściciel by nie chciał mieszkać, co jest takiego cudownego w tym mieszkaniu....

Koszty:
Czynsz 1800zł + wywóz śmieci (zgodnie z cennikiem miejskim)
W tym: opłaty dla spółdzielni, ryczałt za gaz, zaliczka na wodę.
Dodatkowo płatne: prąd i woda według zużycia.
Cena do lekkiej negocjacji w przypadku dłuższego najmu.

#nieruchomosci #najem
Pobierz d.....3 - Najbardziej obrywają mieszkania w których sam właściciel by nie chciał mies...
źródło: comment_1627538329afUUDZTj3iARxZ9viAO0Dk.jpg
  • 37
@dinor913:.

będzie chciał wrócić do starej ceny 1800 sprzed pandemii.


Chyba go posralo. Spokojnie znajdziesz coś teraz taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) eldorado się skończyło, co do niektórych nie dociera. Widziałam super mieszkania, w każdym spuszczali mi cenę. Co zabawne w tych najtańszych 800zl - nie chcieli, chyba nie wiedząc jak rynek teraz wygląda xD
@little_muffin: uważam że jak wrócą studenci to sporo mieszkań zostanie przez nich wynajęte nawet bo starych cenach, potem w listopadzie zaczną się obniżki cen niewynajętych mieszkań i dopiero wtedy ludzie zorientują się że mieszkania są przecenione i zaczną się globalne obniżki.

Umowę mam do końca października ale właściciel teraz chciał podwyższyć czynsz na który się nie zgodziłem więc przy lockdownie też czysto biznesowo do tego podejdę i wynajmę w podobnej cenie
@Krawcowy: obecnie na rynku nieruchomości wynajem trochę staniał - raz że pandemia, dwa że ludzie wykupują po potęgę "pod inwestycję", trzy że więcej pracy zdalnej.
Ja wynajmuję za 1800 (plus prąd, gaz) dwupokojowe (oddzielna kuchnia) 20 minut spacerem od dworca centralnego, więc w porównaniu do tego ta cena jest dość wysoka. Szczególnie że - zgodnie z ogłoszeniem - okolice dworca wileńskiego to średnio atrakcyjna lokalizacja. Śmiesznie trochę że właścicielka, zamiast obniżyć
@Krawcowy: przede wszystkim bardzo przybyło ładnych, małych mieszkań po remoncie - może metraż poniżej tych 30 metrów (20-25), ale osobiście wolałabym za 1800 zł wynająć ładną kawalerkę po remoncie niż zapuszczoną jak ta na obrazku, pomimo oddzielnej sypialni. Wydaje mi się też, że odkąd podnieśli płacę minimalną dla młodych do 2800 netto, to i studenci zrobili się o wiele bardziej wybredni.