Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu, chyba w sobotę, skonfrontowałem różową z którą pisze od dłuższego czasu, że chyba pisze do mnie głównie jak sie nudzi i nie wiem o ch*j jej chodzi. Odpisała mi elaborat o tym, że mnie lubi, że przeprasza że tak słabo pisała ostatnio i że bardzo by chciała ze mną więcej się spotykać. I od tej wiadomości piszę jak wcześniej xD
Kocham poznawać różowe
  • 5
@Disscord93: Jestem tego samego zdania. Tylko no uważam, że chcę żeby sama sobie dała spokój xD
Będę prowadzić z nią tak kiepską rozmowę aż mnie oleje. A jeszcze z miesiąc, dwa temu pisała ze mną jakby pisała książki xD
zawsze to samo
@Wookash071: człowieku wez nie pisz, bo to najgorsze forma kontaktu w dzisiejszych xzasach. Zabijasz swoja kreatywnosc robisz sobie nadzieję, a oma odpisuke z niechcenia bo nie lubi stukac w klawiature to samo co chwile do kogos innego. Zapros.na spacer czy cokolwiek.i tam rozmawiaj. Pisanie zostaw dla 7 latków.
@Kamil463: Widziałem sie z nia na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy z 6 razy. A znamy się od zeszłego roku. A to ze z nia teraz rozmawiam to tylko moja łaska po tym co odj*bała
Dziewczyna z dnia na dzień prowadzi ze mna taką rozmowę xD A ja nie będę jej wymyślać tematów, bo skończy sie, ze po 6 godzinach zapyta "co tam"
Ostatnia próba spotkania była przed jej wyjazdem na wakacje.
Wookash071 - @Kamil463: Widziałem sie z nia na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy z 6 r...

źródło: comment_1627522268Y7WBjiQQUimOQaA4mX7gbe.jpg

Pobierz