Wpis z mikrobloga

Siema przychodzę do was mireczki z pytaniem czemu jak widzicie ładną dziewczynę która wam się podoba nie podbijacie do niej? Rozumiem ludzi którzy mówią że chcą być sami do końca życia więc jeśli nim jestes pomiń komentowanie. Ale na przykład jesteście w galerii i idzie fajna dziewczyna która wam się spodobała jest sama więc nie ma problemu z jej koleżankami i co się dzieje w tym momencie, czemu do niej nie podbijacie tylko stoicie jak kołki. Proszę napiszcie dlaczego nic nie robicie i co się dzieje w waszych głowach. Taka mała porada ode mnie strach jest tylko przed zagadaniem czyli jak już zagadasz to nie boisz się (albo boisz się mniej ale to już raczej stres) czyli w skrócie musicie pokonać strach przed zagadaniem łatwo powiedzieć co? Ale wierze w was i czekam na wyjaśnienie mojego pytania #przegryw #rozowepaski #rozowypasek #podrywajzwykopem
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@meciu_PL:

Też tego nie rozumiem, w większości przypadków wystarczy podejść i zagadać i rozmowa sama się potoczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cringowe w #!$%@? xD ja nawet sam bym nie chciał żeby ktoś do mnie zagadywał jak ide np do galerii bo ide załatwić sprawy a nie #!$%@? na pogaduszki. Co innego imprezy czy jakieś miejsce gdzie jest sporo barów wtedy jak ma się spoko sytuacje można coś tam powiedzieć i jakoś rozwinąć to
  • Odpowiedz
@meciu_PL: a ty czemu nie zakradniesz się w nocy do domu prezydenta i go nie udusisz własnymi rękoma? bo nie masz #!$%@? szans bo cie ochrona złapie... p0lka tak samo, jak zobaczy brzydkiego przegrywa, uruchomi jej sie system ochronny przed słabymi genami i #!$%@? w siną dal
  • Odpowiedz
@meciu_PL: Podejdź i zagadaj!
Jakie to proste! Dlaczego wcześniej na to nie wpadłem!
Najłatwiej jest kiedy masz fobię społeczną i nerwicę pomimo lat terapii. Jakie to łatwe kiedy przy kontakcie z obcą osobą cały dretwiejsz i nie wiesz co mówić oraz pojawiają się tiki nerwowe i drży ci powieka razem z policzkiem
  • Odpowiedz