[ #kopiemyweuropie #pilkanozna ]

Polacy kopią w piłkę w środku tygodnia. Zapraszam do zapowiedzi.

[ Liga Mistrzów ]

Wtorek, 20:45 - Steaua Bukareszt - Chelsea Londyn. W Bukareszcie spotkają się dwie drużyny, które w pierwszej kolejce LM odniosły porażkę. W drużynie gospodarzy pełne 90 minut powinien rozegrać Łukasz Szukała.

Wtorek, 20:45 - Borussia Dortmund - Olympique Marsylia. Podobnie jak w meczu wyżej w Dortmundzie wystąpią ekipy, które nie wygrały meczu w pierwszej kolejce. Robert Lewandowski powinien wystąpić od pierwszego gwizdka sędziego. Prawdopodobnie Kuba Błaszczykowski rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

Wtorek, 20:45 - Arsenal Londyn - Napoli. Od pierwszej minuty w hicie grupy F na boisko wybiegnie Wojciech Szczęsny, a jego zmiennikiem w razie kontuzji zostanie Łukasz Fabiański.

Wtorek, 20:45 - Celtic - Barcelona. Mało prawdopodobne jest podniesienie się z ławki Łukasza Załuski, który jest jedynie rezerwowym bramkarze w klubie z Glasgow.

[ Liga Europejska ]

Czwartek, 19:00 - Trabzonspor - Lazio Rzym. Adrian Mierzejewski wybiegł w ostatnim meczu ligowym w podstawowym składzie i zagrał pełne dziewięćdziesiąt minut. Inaczej nie powinno być także w czwartek.

Czwartek, 19:00 - Tromso - Sheriff. Fatalną passę ma zespół Jarosława Fojuta. W trzech ostatnich spotkania nie zdobyli oni chociażby jednego punktu. Będzie okazja to przełamania złej passy. Polak powinien wystąpić od pierwszej minuty.

Czwartek, 21:05 - Ludogorets - Dinamo Zagrzeb. Grzegorz Sandomierski będzie miał okazję do posiedzenia sobie na ławce w meczu Ligi Europy.

Czwartek, 21:05 - Chornomorets Odessa - PSV Eindhoven. Istnieje duże prawdopodobieństwo na występ Przemysława Tytonia od pierwszej minuty w tym spotkaniu.

Czwartek, 21:05 - Dnipro Dnipropetrovsk - Fiorentina. Dzisiaj spotkanie rozgrywa ekipa Rafała Wolskiego. Zapewne usiądzie on na ławce rezerwowych i będzie miał okazję do rozgrzania się. Jego występ w czwartkowym boju jest mało prawdopodobny.

[ Anglia ]

Championship:

Wtorek, 20:45 - Barnsley - Reading - Ostatnia w tabeli drużyna Tomasza Cywki podejmować będzie szóstą drużynę Championship. Gospodarze mają passę czterech porażek z rzędu. Goście w ostatnich pięciu spotkaniach wygrali cztery razy i zanotowali remis.

Wtorek, 20:45 - Yeovil Town - Leicester City - Trzeci w tabeli Leicester w którym występuje Marcin Wasilewski jedzie w odwiedziny do Yeovil na spotkanie z miejscowym Yeovil Town. Gospodarze zajmują 21 miejsce w tabeli z dorobkiem pięciu punktów. Goście natomiast znajdują się na trzeciej pozycji i będą walczyć o awans do Premier League.

Wtorek, 20:45 - Charlton Athletic - Nottingham Forest. Radosław Majewski stanie przed szansą wygrania drugiego ligowego meczu z rzędu, dzięki czemu pozwoli to jego drużynie utrzymać się w czołówce Championship. Gospodarze zajmują 20 miejsce z pięcioma punktami. W ostatniach trzech meczach odnieśli porażki.

Wtorek, 20:45 - Brighton & Hove Albion - Sheffield Wednesday. Po porażce w ubiegłej kolejce z Ipswich Town i wpuszczeniu dwóch bramek Tomasz Kuszczak będzie chciał się zrehabilitować przed własną publicznością. Okazję do tego będzie spotkanie z dwudziesto drugą drużyną w tabeli, Sheffield Wednesday.