Wpis z mikrobloga

Mirki da się znaleźć takiego architekta czy aranżatora żeby nakreślił jak na przebiegu nie wiem 5- 10 lat w przód krok po kroku przebudowywać posiadłość która ma ogród, sądy, różne budynki, staw duży, miejsce na basen, garaże. Ogólnie chodzi o to że mój ojciec robi to wszystko bez planu z góry, bez wieloletniej wizji. Ja chcę do tego podejść inaczej - nie tyle co odwalić, tylko patrzeć w przyszłość.
No i żeby on to "zobaczył" potrzebowałbym chyba kogoś kto powie "no, dobrze by było żeby to zrobić tak, bo jakby tak zrobić to wizja by wyglądała tak i tak i to by było nieźle" np. wykorzystanie fotowoltaiki czy jak wykorzystać dane budynki no ogólnie takie coś. Czyli dostałby aktualny stan, i miałby powiedziane żeby wycisnąć z tego ile się da i jak się powinno tym miejscem zajmować przez lata. Czyli jak by się taka osoba musiała nazywać od takiego zagospodarowania?
#remontujzwykopem #dom #wies #architektura #architekturawnetrz #aranzacjawnetrz #ogrodnictwo #zagospodarowanieprzestrzenne #zagospodarowanie #pytanie sorry za spam tagami
  • 3
@kjut_dziewczynka: jakie koszty byłyby za taki duży projekt? Tam jest 1,5ha 2 domy, 3 czy 4 budynki użytkowe, oczko wodne rozmiaru basenu który można by przerobić (takie było założenie od początku), spore sady, fotowoltaika.

Mi chodzi o to żeby jako przerobić starego ojca (no, w miarę, senior) na przełączonego na patrzenie na 40 lat w przód pod tym projektem a nie na teraz. Czyli nieruchomość dobrze żeby utrzymywała się samodzielnie, była
@interpenetrate architekt krajobrazu może ci zrobić projekt który podzieli na etapy realizacji. Jeśli chciałbyś projekt full wypas z wizualizacjami, nawodnieniem, projektem nasadzeń, zagospodarowaniem dokładnym całej tej ogromnej przestrzeni to myślę że 10k.

Konsultacje kosztują ok. 150 zł za godzinę

Możesz też poprosić o wycenę projektu w okrojonym zakresie, np. bez wizualizacji lub z ogólnym rozmieszczeniem funkcji i stref