Wpis z mikrobloga

@Epiktetlol: Tak, tę zasadę znam, słyszałem od doświadczonych, czyli takich, którzy doprowadzili do finalnej bazy. W praktyce jest mi ciężko, bo za dużo sobie wyobrażam, a nadmiar emocji potrafi wszystko zepsuć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, ale może będzie inaczej, bo już mam trochę #!$%@?. Bylebym sobie przedwcześnie nie odpuścił.

Btw. odpisała, to działamy.
@Leninzone: na bezrybiu i rak ryba. Spodziewam się, że będzie drętwo, niczego nie oczekuję. Jest lato, dziewczyna z okolic, całkiem zgrabna. Możemy miło spędzić trochę czasu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą, na 99,9% to nie wyjdzie z fazy wymiany wiadomości online.
@Pilaf: Co poradzę, taki jestem, lata posuchy robią swoje. Mi nie jest do śmiechu. W zasadzie nie wiem co w tym złego, to świat jest jakiś dziwny, że trzeba na siłę grać oschłego i takiego co ma #!$%@?, żeby cokolwiek ugrać.

Popopopopoker face.
@Cyborg4334: w zasadzie o wszystkim, bo dziewiętnastolatka dziewiętnastolatce nierówna i pomimo wieku może mieć sporo ciekawego do powiedzenia. To zależy od osoby, nie od wieku. Wiadomo, że najpewniej będzie mniej doświadczona życiowo od Ciebie czy nie będzie miała wyrobionego zdania na pewne tematy, ale w zasadzie w czym to przeszkadza? Zacznij rozmowę jak z każdą inną osobą.

Sama jestem bardzo młoda i wiele osób dziwi się, gdy słyszy o moim roku