Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 43
501 543 + 72 + 51 = 501 666

W sobotę rywalizowałem na dystansie krótkim w Szuter Master - Ziemia Kłodzka. 80km "morderczej" gravelowej trasy którą kończyłem idąc pieszo ponieważ przebiłem w sumie 5 dętek... ( ͠° °)
Nie byłem jednak nawet w tym aspekcie rekordzistą ( ͡° ʖ̯ ͡°) ktoś inny złapał 6 kapci.
Ogólnie tragedia, klęska i katastrofa ()

Niemniej jednak należy wyciągnąć wnioski na przyszłość - i tak oto doszedłem do wniosku, że na takie wydarzenia przydałaby mi się pompka na CO2 i tutaj pytanko do was - kupić Beto CO2-011, Lezyne Control Drive, Gianta CONTROL BLAST 0 a może tą z Decathlonu? A może polecacie jakąś inną?
W mleko iść nie chcę.

Dzisiaj ponad 50km i 0 kapci (°°

#rowerowyrownik #rower #gravel #pompka

Skrypt | Statystyki
Pobierz Deba - 501 543 + 72 + 51 = 501 666

W sobotę rywalizowałem na dystansie krótkim w Szu...
źródło: comment_1627419233LRatl9j8RY7dmbqgJHj6qY.jpg
  • 7
W mleko iść nie chcę.


@Deba: i dlatego miałeś dzień pieszego rowerzysty ;)

A tak serio - sprawdzałeś jakiego typu te przebicia? Standardowe dziurki, rozerwania na boku, czy przycięcia od dobicia obręczą (snake bite)? Bo może to jest kwestia zbyt cienkich i lekkich opon.
@panato: był snake ale pozostałe to dziurki.
2 z przodu - Continental Speed King
3 z tyłu - Schwalbe Smart Sam - ta opona do wymiany, za łatwo kapcie zbiera.

na co dzień głównie jeżdżę asfaltami na wysokim ciśnieniu, nie wiem więc czy mleko się sprawdzi bo tylko słyszę "na mleku można jeszcze na niższym ciśnieniu jeździć".
@Deba: Do szutrówki tylko mleko, wtedy taka traska jak była w Zieleńcu to bajka :D Na jakim ciśnieniu jeździsz po asfaltach? Teraz mleko nawet w szosie się pojawia, więc nie powinno być problemu z uszczelnianiem. Dobra taśma, mleko i opona i taki zestaw jest praktycznie bezproblemowy (nie licząc dolewki raz na 3-4 miesiące).