Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@KwasneJablko: wszystkie trailowe spodenki z dekatlonowa mają wszyty taki szeroki pas, telefon się mieści z reguły nad zadem, mniejszy nawet z przodu, ceny porównywalne - a kieszeń zasuwana. Cześć zwykłych chyba też ma taką kieszeń z tyłu, ale chyba trzeba by przymierzyć czy wejdzie telefon - bo różne modele mają różny wymiar kieszeni z moich obserwacji. No i oczywiście trzeba lubić nosić telefon w spoconej kieszeni nad dupskiem xD
  • Odpowiedz
@BarMar: no jak biegasz jakimś świńskim tempem to może Ci to nie przeszkadza xD

A co do majt to oczywiście, biegam bez, tylko w spodenkach z wbudowaną siatką. Ale widać, że mam tutaj klasyczny przykład truchtacza który zamyka stawkę w zawodach a ma się za guru biegowego xD
  • Odpowiedz
@aukolb: Ja mam do czynienia z #!$%@?ą co się odparzy jak będzie miał opaskę xD Powiedz to maratończykom i innym wyczynowcom bo chyba nie wiedzą, albo nie są #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@BarMar: Właśnie z takim rozmawiasz, na poziomie 2:35-2:40 w maratonie xDDD

To już Ci mowie, ci maratończycy których wspominasz, zaklejają sobie jeszcze sutki żeby nie krwawiły i smarują wazelina stopy i pachwiny żeby się nie obcierały podczas biegu. Ale tu mamy wielka ekspertkę i wszystko wie XD
  • Odpowiedz
@BarMar: Moje wyniki są ogólnie dostępne, ostatnio wrzucałem swoje zawody na dyche i półmaraton xD

Prosze i już zamknij #!$%@?ę bo sie kompromitujesz xD
  • Odpowiedz