Wpis z mikrobloga

Mam dziwne wrażenie że Gargamel jest suką Friza. Wiśniewski, Wersow czy jego ekipa reprezentują wszystkie cechy, które Gargamel ostro krytykuje w swoich filmikach, a mimo to tak jakby trzymali sztamę. Jeżeli się mylę (a chciałbym się mylić) to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu. A jeżeli się nie mylę to dlaczego taki Wardęga nie nagra materiału na Gargamela zarzucającego mu hipokryzję? Boi się Gargamela? xD Przecież Sylwuś gadał, że drama z Gargamelem zrobiła mu zasięgi i w ogóle same plusy.

#gargamel #wardega #friz #wersow #ekipa
  • 14
@OddajButa123: gadasz, że się nim emocjonuje, a sam w jednej wypowiedzi nawrzucałeś mu bardziej niż ja xD jestem po prostu ciekaw, dlaczego trzyma sztamę z kimś, kto reprezentuje sobą postawę, którą normalnie by skrytykował
@starrk: niby nawet ten jakiś debil chyba tromba był u nich nawet w podcaście, ale tak ogólnie to widać, że Gargamel niezbyt ekipę poważa, z tego co mówi na podcastach i twitchu. Poza tym że są #!$%@? influencerami, zarazą naszych czasów, to raczej nie #!$%@? nic takiego, co by się nadawało do jego filmów