Wpis z mikrobloga

Eh, szkoda gadać. Poprawiam błędy oparte na faktach, żebyś innych ludzi w błąd nie wprowadzał.


@darkdancerr:
no to się nie odzywaj, jak szkoda gadać xD

jprdl co za misje masz ziomek? weź jeszcze prześledź wszystkie moje wpisy i komentarze aby błysnąć czymś, co mnie nie obchodzi?
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Sam udzielasz się w publicznych dyskusjach, do których każdy może dołączyć. Jak masz z tym problem to radzę wybrać inne miejsce do komentowania.

Do tego jeszcze twierdzisz, że inny kolor nici to duża zmiana w wyglądzie auta XD
  • Odpowiedz
@darkdancerr:

Do tego jeszcze twierdzisz, że inny kolor nici to duża zmiana w wyglądzie auta XD

zacytuj dokładnie gdzie tak napisałem :) jeśli nie zacytujesz to zostaw mnie w spokoju świrze

co kto
  • Odpowiedz
@PanKracy582:

no tak, dlatego uważam że wygląd auta dosyć dużo się zmienia

Tutaj zgodziłeś się z tym, że jedyną różnicą jest kolor nici oraz kolor felg i dalej twierdziłeś, że to jest dużo zmiana w wyglądzie auta.
  • Odpowiedz
Do tego jeszcze twierdzisz, że inny kolor nici to duża zmiana w wyglądzie auta XD


@darkdancerr:
konkretnie, gdzie napisałem o niciach :)
zarzucasz mi to, to udowodnij dobrze?
a jak nie, to nie zaśmiecaj wątku OPa i skończ pajacować
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Czytanie ze zrozumieniem boli? OP napisał, że jedyna różnica to felgi i kolor nici. Ty odpisałeś "no tak, dlatego uważam że wygląd auta dosyć dużo się zmienia". A jedynym zaśmiecającym ten wątek jesteś ty, gdzie wypisujesz informacje nieprawdziwe. Ja tylko cię poprawiam, żebyś nie wprowadził innych ludzi w błąd.
  • Odpowiedz