Wpis z mikrobloga

patrząc na to, co dzieje się w Palestynie


@Un0um3: Fakt, słabo mieć w kraju ośrodek radykalnych muzułmanów którym regularnie trzeba dawać klapsy przy dezaprobacie całego świata, ale nadal wolałbym mieć 3x większe PKB per capita, broń atomową, być największym zagłębiem IT i high-tech w regionie i mieć realny wpływ na światową politykę.
Przecież Izrael popełnia zbrodnie wojenne i są na to miażdżące dowody.


@Un0um3: Dobrze że Hamas nie popełnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

od tego pseudo tworu, który nie ma racji bytu.


Przypomnij mi genezę powstania państwa Izrael i nie zapomnij proszę o tych wszystkich negocjacjach z muzułmanami, którym wielokrotnie proponowano własne państwo ale nie chcieli bo woleli regularnie bawić się w wojnę i obskakiwać w dziąsło, robiąc z
@Kozajsza:

Dobrze że Hamas nie popełnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co to za whataboutism?

Przypomnij mi genezę powstania państwa Izrael i nie zapomnij proszę o tych wszystkich negocjacjach z muzułmanami, którym wielokrotnie proponowano własne państwo a

Przypomnij jakie warunki stawiało państwo Izrael Palestyńczykom. Podaj w punktach wszystkie to pogadamy, nie @un0um3?

bo woleli regularnie bawić się w wojnę i obskakiwać w dziąsło, robiąc z siebie
A co to za whataboutism?


@quadysz: Taki tam, mający na celu pokazanie jak polacy uwielbiają usprawiedliwiać swój antysemityzm troską o los radykalnych muzułmanów. Zazwyczaj ci sami którzy przy innej okazji tych samych muzułmanów postrzegają jako największe zagrożenie cywilizacyjne w Europie.

Przypomnij jakie warunki stawiało państwo Izrael Palestyńczykom.

Może działo się tak dlatego, że nie godzili się na zamordystyczne pomysły Izraela?


Różne na przestrzeni lat, w zależności od sytuacji. Od propozycji podziału
Taki tam, mający na celu pokazanie jak polacy uwielbiają usprawiedliwiać swój antysemityzm troską o los radykalnych muzułmanów. Zazwyczaj ci sami którzy przy innej okazji tych samych muzułmanów postrzegają jako największe zagrożenie cywilizacyjne w Europie.


@Kozajsza: możesz podać przykłady owego antysemityzmu? Czym on się przejawia?

Co do losu radykalnych muzułmanów i troski o nich to myślę, że najwięcej do powiedzenia mają tutaj lewicowi aktywiści i politycy, którzy "otworzyli granice" i mówią o