Wpis z mikrobloga

  • 24
@agent733 ale to jest normalne podejście, które reprezentuje większość kobiet. Po prostu te które zostały to jakiś mały procent, bo nie mogą nikogo znaleźć. Przecież nie trafia się na Tinderze na dziewczyny które potrafią tworzyć szczęśliwy związek, tylko na singielki, które są same z bardzo różnych powodów.
  • Odpowiedz
@Hrjk: mam teorię że ogólny stereotyp p0lki rodzi się w wyniku sytuacji demograficznej w Polsce. Generalnie z tego co pamiętam w moim roczniku, większość dziewczyn które były normalne wypadła z rynku matrymonialnego na etapie szkoły średniej lub początków studiów, wiążąc się na stałe że starszymi od siebie typami. Problem z tym modelem polega na tym że przez całe lata dziewięćdziesiąte demografia wywróciła nam się na ryj, a potem nie powstała. Efekt
  • Odpowiedz
@agent733: W jakim wątku taki komentarz? Widziałem ze dwa dni temu dokładnie ten sam tekst wstawiony w komentarzu u Ohme przez mojego znajomego, ale chyba już go usunął i się zastanawiam o co kaman.
  • Odpowiedz
@Krazownik: dobry post dałbym dwa plusy gdybym mógł

Fajnie jeszcze jakbyś ładnie wypisał różnice pomiędzy taką która faktycznie wypadła z rynku wcześnie czyli tymi "zajętymi kobietami" ale nie od dopiero co, tylko od długo - a stereotypem p0lki.
  • Odpowiedz
  • 2
@interpenetrate to że Tinder to w 99% odpad to nie znaczy że nie można tam nawiązać fajnych relacji. Po prostu nie można się dać zwieść temu poczuciu że jeśli na Tinderze "wszystkie" takie są, to znaczy że w prawdziwym życiu również.

Po prostu te fajne dziewczyny już dawno są w długoletnich związkach, bo potrafią tworzyć stałe relacje i nie mają #!$%@? na partnera.

Czasami się zdarzy że wrócą do bycia singlem, bo
  • Odpowiedz