Wpis z mikrobloga

Troll blackpillowaprawda spadł z rowerka parę tygodni temu, lecz to nie koniec dręczenia ludzi blackpillami, nie majacymi nic wspolnego z realiami. Hans211, troll co pewnie jest r00chającym normkiem, zatruwający ludzi newsami, teoriami z dupy, używający co drugie słowo "cope"- czyli maksymalny poziom autyzmu, aspergera. #przegryw #blackpill #redpill #bluepill #whitepill #zwiazki #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow
Jarkendarion - Troll blackpillowaprawda spadł z rowerka parę tygodni temu, lecz to ni...

źródło: comment_1627369787ghJVvgQm80Ol2GNjyU2s9j.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jarkendarion: mirku a wyjaśnij mi dlaczego to uważasz że #blackpill to jest zarezerwowany dla #przegryw ? I nazywasz kogoś ruchającym normikiem. Widzisz z blackpill może zgadzać się i ruchajace normictwo i ruchajacy chad. Przegryw w całym blackpill to tylko określenie miejsca w hierarchii niektórych osobników płci męskiej, którzy ruchać nie będą.
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: wreszcie ktoś to napisał! Też irytuje mnie niezmiernie to że ludzie uważają blackpill jako coś zarezerwowane dla przegrywów. Blackpill to po prostu zbiór prawd, które się wyznaje a nie jakieś kółko wzajemnej adoracji dla nieruchających chlopow. Sam zaliczam się do tych ruchających (i to jak na moj wiek zdecydowanie powyzej sredniej jesli chodzi o ilosc kobiet) a i tak wyznaję blackpill i cieszę się że trafiłem na ten piękny tag,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarkendarion: przecież @hans211 w wielu postach wkleja wyniki badań i statystyki, wiem że dla normików badania to wymysł naukowcow-przegrywow, ale skoro dla was, normików, publikowanie wyników badań to troll to nie mam pytań
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: Takie to badania, że poza kółkiem wzajemnej adoracji reszta potrafi żyć poza konstruktami społecznymi, których przegrywy spermiarze się trzymają. Już dawno byście mieli pokończone kursy i doktoraty gdybyście pół czasu włożyli w te aspekty zamiast płakać o cipska
  • Odpowiedz
@hans211: Coś ci powiem, mimo że lubisz zarzucać baity. Przedwczoraj sobie siedzę w kawiarni i zobaczyłem na pewno trzy parki: Oskarek 178 cm vs Julka 180 cm. Poza tym wystarczyło w wyobraxni pozbawić Oskarka loczków i modnych ciuchów i od razu ukazał się archetyp ofiary losu, zbierającego cęgi przez sebixów z lat 2000-2005. No i dzisiaj patrzę, idzie sobie gościu 175 cm z blondyną 6/0. Zakolak level ekspert. Jak to wyjaśnisz?
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: A ilu tu milionerów? Większość oskarków z mojej dzielnicy ma starych z kasą na oko od 3 do 6 kafli netto. Po prostu czasy się zmieniły. zoomerzy mają o wiele łatwiej niż millenialsi. Kiedyś największymi chadami były seby. A dzisiaj? taki seba nie miałby szans. To długi temat, ale obczajcie ogólnie CZASY
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Blackpill mowi ze jak urodziłeś się z #!$%@? zestawem genów to żadna kobieta nie będzie cie szczerze pożądać. Jak Chad nie ma hajsu to nie ma problemu dla kobiety. Jak kobieta chce hajs to przemęczy się ale nie będzie kochać
  • Odpowiedz