Wpis z mikrobloga

#tokio2020 ##!$%@?
no #!$%@? nie wytrzymie. Oglądam sobie od godziny wyścig kolarstwa górskiego kobiet, jest ostatnie okrążenie, na czele trzy szwajcarki, no #!$%@? zaraz będzie niesamowita radość i podium w całości obstawione przez Szwajcarki, zostało może ze 2 kilometry do końca - a tu #!$%@?, przerywamy transmisję, bo jakiś #!$%@? teraz polski tenisista będzie miał rozgrzewkę, no ja jebię, #!$%@?. Przepraszam za bluzgi, ale się zbulwersowałem.
  • 28
  • Odpowiedz
@kot_do_drzwi: Chcesz oglądać dyscypliny, które cię interesują na igrzyskach, to kupujesz dostęp do playera eurosportu. Na TVP i ES1 będzie zawsze priorytet na występy Polaków, nawet jakby mieli rozgzrewkę pokazywać.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: I tam będę mógł sobie obejrzeć np. cały od początku do końca konkurs rzutu oszczpem? Bez migawek na biegających w tym czasie subsaharyjskich anorektyków?
  • Odpowiedz
@kot_do_drzwi: Też się #!$%@?łem i zbulwersowałem a co gorsza chciałem zobaczyć transmisje online (bo niby była) ale tam zjeby też nie puszczali tylko była "przerwa w transmisji". Tępe #!$%@?, inaczej nie da się tego nazwać.
  • Odpowiedz
@nikifor: Kurczę, ale to IO są, co chwila coś innego się zaczyna i inny Polak startuje. Jedzie sobie MTB, OP mówił, że godzinę tam oglądał, to raczej powinien być w szoku, że tak długo to pokazywali. Włoszczowska na nic nie miała szansy, więc logiczne, że się przełączyli na coś innego.

Jak w pierwszej rundzie tenisa oglądałem na ES1, też cięli transmisję wioślarstwem i kolarstwem. Zamiast pomyje wylewać, że stacje próbują w
  • Odpowiedz
@Drmscape2: No fakt, ja tylko z doskoku oglądam. Ale kurde, sorki, do mety było 5 minut a przełączyli na rozgrzewkę tenisisty. Już pomijam, że dla mnie tenis jest nudny. Teraz już kolarstwo się kończy więc się już mi nie opłaca inwestowac nawet 15 zł ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@cohontes #!$%@? tam. Jestem w Turcji i jest ojroszport DE. Pokazują tylko Niemców i jak nie ma Niemców to transmisja jest na #!$%@? i szybko przerywana gdy pojawi się ktoś z ich narodu
  • Odpowiedz
@kot_do_drzwi: @Drmscape2: popraw mnie jeśli się mylę ale wydaje mi się, że 4(5) lata temu to było dużo lepiej zorganizowane na TVP. Była stronka z transmisjami wszystkich dyscyplin. Mogłeś oglądać dosłownie wszystko co działo się w danym momencie za darmo. Po prostu w większości transmisji nie było komentatora. Dlaczego w tym roku tak to #!$%@??
  • Odpowiedz
@zboinek: Bo nie mają pełnych praw jak wtedy. Pełne prawa ma Eurosport za pośrednictwem Discovery. Nawet w UK jak zawsze ponoć kapitalnie BBC realizowała transmisje, to teraz nie mają pełnych praw. Discovery ponoć miliardy wyłożyło.
  • Odpowiedz