Wpis z mikrobloga

@goferek: budowanie pokoleń płatków śniegu, żyjącej w swojej "stay positive" bańce i nie potrafiących sobie radzić z jakimikolwiek negatywnymi emocjami, uzależnieni od psychologów i szukający źródeł swoich problemów wszędzie w koło a nigdy w sobie

bez działania, bez reakcji, coś nie pasuje to "zablokuj, ukryj, wycisz" i dalej happy
  • Odpowiedz
@goferek: @Catmmando: naprawdę myślicie, że to jakiś "przewrażliwiony snowflake" moderator usunął zdjęcie sprzed ośmiu lat? XD na 99% to robota bota ¯\_(ツ)_/¯ a boty chyba jeszcze nie zostały nauczone czarnego humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goferek: ja kiedys napisałem komentarz, ze smiesza mnie starsze panie w wielkich suvach, ktore z parkingu wyjeżdżają 10 minut nie umiajac manewrowac i zgadnij co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goferek: wydaje mi się, że ktoś to zrobił specjalnie i zgłosił to zdjęcie.

Z kumplem założyłem się, że w ciągu tygodnia dostanie bana od FB.
On obrał taktykę, że przeglądał sobie tylko aktualności, nie zostawiając śladu po sobie. Brak reakcji, like i komentarzy.

Byłem pewny, że kiedyś na jego profilu padło słowo "pedał" (bo rowerzysta) to taki też komentarz zgłosiłem.
Zakład wygrałem xD
  • Odpowiedz
@Catmmando: no tak, bo kiedys nie byo samobojstw a chlop to byl chlop a nie #!$%@? w rurkach.

A nie, czekaj, kiedys samobojstwa tez wystepowaly, ludzie tez chorowali na depresje, ale "meskie" bylo klamac na ten temat.

Co jest w zlego w pomocy psychologa?
  • Odpowiedz
@Catmmando: nie no lepsze jest pokolenie prl które nie potrafi rozmawiać o emocjach (w zasadzie w ogóle nie potrafi rozmawiać, zwłaszcza mężczyzna). Przecież wystarczy udawać, że nie ma chorób psychicznych, nie akceptować ich, wyśmiewa chorych. Wtedy wszyscy będą zdrowi. Bo jak psychiatria będzie na wysokim poziomie i ludzie pomyślą, że depresja to choroba jak każda inna, wtedy każdy będzie chory psychicznie. Widać to wyraźnie na przykład po aids, gdzie rozpowszechnienie informacji
P.....k - @Catmmando: nie no lepsze jest pokolenie prl które nie potrafi rozmawiać o ...

źródło: comment_1627383191SHcNM4vztkORopR3QIiKuP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz