Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 286
Pamiętam jak jeszcze Facebook nie był popularny w Polsce. Założyłem go sobie, bo chciałem się zarejestrować do pewnej gry. Był to Dragon Ball Online. Byłem wtedy wielkim fanem DB. Żeby się tam zarejestrować, trzeba było być Koreańcem. Trzeba było podać imię, nazwisko, adres, nawet jakiś KSSN (Korean Social Security Number). No i gdzieś na jakimś forum wyczytałem (prawdopodobnie był to żart, którego nie załapałem xD) żeby szukać jakichś Koreańców i pytać ich o ich dane. No i po to właśnie założyłem Facebooka w 2010 roku. Szukałem tam ludzi, którzy mają skośne oczy i pytałem ich o ich KSSN
XD

JamKarzeu2 - Pamiętam jak jeszcze Facebook nie był popularny w Polsce. Założyłem go s...

źródło: comment_1627361538pvJCO8hRNZZZz2TjZKK2kL.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@JamKarzeu2: Gdybym był Koreańczykiem z południa i ujrzał coś takiego w mojej skrzynce odbiorczej, to powiadomiłbym służby z obawy przed próbą werbunku do wywiadu północnokoreańskiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JamKarzeu2: sam pamiętam te kombinacje z KSSNami w 2007 r. Żeby pograć w ez2on ( ͡° ʖ̯ ͡°) co ciekawe te numery są jakoś ściśle powiązane z imionami i nazwiskami- jakieś sumy kontrolne sprawiają że wystarczy pomylić literkę i już system odrzuca- #!$%@? akcja. Krążył długo plik .txt z KSSNami i imionami koreańców, a nawet adresami. Coś jak przez mgłę pamiętam nawet że powstał jakiś generator.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@acidd: Kompletnie nikt :c Prawdopodobnie zresztą nikt z ludzi do których napisałem nie był nawet Koreańczykiem xd Po prostu mieli oni skośne oczy i nazywali się jakoś po chińsku, najwyraźniej mi to wystarczało XD
  • Odpowiedz
@JamKarzeu2:
Witam, jestem ukraińcem i ja nie móc zarejestrowac sie na OLX wysylka.
Czy ty możesz podać dane osobowe, adres i pesel w tym linku i wyslac mi login i haslo.
TO JEST BARDZO WAŻNA DLA MNIE.
Pozdrawiam i przepraszam za moj polski slaby :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JamKarzeu2: ehh pamiętam te czasy, gdzie aby grać w DBO to trzeba było te dziwne dane podawać. Przez to przez długi czas nie zagrałem DBO. Ostatecznie zagrałem chwilę przed zamknięciem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JamKarzeu2: a tak z ciekawości. DBO żyje może jeszcze? Coś kiedyś słyszałem że prywatne serwery mieli otwierać ale już od tamtej pory nie śledzę informacji o DBO
  • Odpowiedz