Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 286
Pamiętam jak jeszcze Facebook nie był popularny w Polsce. Założyłem go sobie, bo chciałem się zarejestrować do pewnej gry. Był to Dragon Ball Online. Byłem wtedy wielkim fanem DB. Żeby się tam zarejestrować, trzeba było być Koreańcem. Trzeba było podać imię, nazwisko, adres, nawet jakiś KSSN (Korean Social Security Number). No i gdzieś na jakimś forum wyczytałem (prawdopodobnie był to żart, którego nie załapałem xD) żeby szukać jakichś Koreańców i pytać ich o ich dane. No i po to właśnie założyłem Facebooka w 2010 roku. Szukałem tam ludzi, którzy mają skośne oczy i pytałem ich o ich KSSN
XD

JamKarzeu2 - Pamiętam jak jeszcze Facebook nie był popularny w Polsce. Założyłem go s...

źródło: comment_1627361538pvJCO8hRNZZZz2TjZKK2kL.jpg

Pobierz
  • 44
@JamKarzeu2: sam pamiętam te kombinacje z KSSNami w 2007 r. Żeby pograć w ez2on ( ͡° ʖ̯ ͡°) co ciekawe te numery są jakoś ściśle powiązane z imionami i nazwiskami- jakieś sumy kontrolne sprawiają że wystarczy pomylić literkę i już system odrzuca- #!$%@? akcja. Krążył długo plik .txt z KSSNami i imionami koreańców, a nawet adresami. Coś jak przez mgłę pamiętam nawet że powstał jakiś generator.